Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Aggódok a fogamzásgátlás miatt?!

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aggódok a fogamzásgátlás miatt?!

Figyelt kérdés
Nem szedtem még soha fogamzásgátlót, hisz nem volt annyira komoly kapcsolatom, hogy úgy érezzem eljött az ideje, de most eljött, de van egy kis problémám soha sem tudtam lenyelni a gyógyszereket, így mindig össze kellett törnöm, de félek, hogy a fogamzásgátló így nem fog hatni. Széttörve ugyan úgy hat? Értelmes válaszokat szeretnék

2013. jún. 9. 01:51
 1/5 anonim ***** válasza:

ha abból indulok ki, hogy széttörve nem biztos, hogy minden apró darabka lejut...

akkor nem biztos hogy hat


de ha te egy fél centinél kisebb drazséval, ami lekerekített és még a felülete is fényes, hogy még jobban "csússzon", nem boldogulsz,

akkor hanyagolnod kellene a gyógyszert,

s előbb kezeltesd magad (vagy várj pár évet)!

2013. jún. 9. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Előbb tényleg kezeltesd magad, ez nem normális dolog.
2013. jún. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
beszéltem már a háziorvosommal, szerinte normális dolog, hogy egy ember nem tudja lenyelni a gyógyszereket..
2013. jún. 10. 17:49
 4/5 anonim ***** válasza:

Attól még nem normális, hisz egyfajta szorongásról van szó.


Nem fizikai akadálya van (hisz, ha az lenne, gyomorszondán keresztül táplálnának, mivel az ételek többségét sokkal nagyobb darabban nyeli le az ember, mint amekkora a fogamzásgátló... és ha azzal nem boldogulsz...), pszichés okokból nem tudod lenyelni.


Ez már csak azért is gond, mert rengeteg olyan gyógyszer van, ami a bevonat miatt egybe kell.

2013. jún. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Olyan orvos a világon nincs, aki ezt normálisnak tartaná, esetleg egy pszichológus. Nekem is volt kiskoromban egyfajta "fóbiám", én a kapszulák külső tokját nem bírtam lenyelni, ki kellett szedni a belsejét mindig, de ez elmúlt.. Az agyadban kellene helyretenni, és ezt egy háziorvos nem fogja tudni megoldani, ahogy mondtam, egy pszichológus inkább.
2013. jún. 11. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!