Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi a tapasztalatotok a mirena...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a tapasztalatotok a mirena spirálól?

Figyelt kérdés
Nem szedhetek fogitabit és a dokim a Mirena hormontartalmú spirált ajánlotta. Kérlek benneteket irjatok erről az eszközről véleményeket lehet jó és rossz is vegyesen mert kíváncsi vagyok kinek, hogy jött be
2009. okt. 9. 09:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Volt egy barátnőm, akinek ilyen volt. Amikor tövig benyomtam, egy kicsit szúrt. Meg lehet szokni, már inkább hiányzik...
2009. okt. 9. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De ügye nem hízott tőlle? mert én tartok kicsit ettől. Egyébként jó egy férfi véleményét is hallani mert nem akarom, hogy a páromnak kényelmetlen legyen. Légyszi ha nem gond írj még, hogy mint férfi mennyire volt számodra érezhető az eszköz és milyen kellemetlenségeitek voltak tőlle Előre is millió köszönet.
2009. okt. 9. 12:07
 3/9 anonim ***** válasza:
a spirálról általában nem jók a tapasztalatok, sok vérzés, görcsölés, fájdalmak. szültél már?
2009. okt. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Neki semmi gondja nem volt vele, nem is hízott tőle. Mondjuk ő rendszeresen járt orvoshoz ellenőriztetni. Férfiként meg csak annyi érzés, amit írtam. El is neveztem sünikének.
2009. okt. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igen szültem, de a fogitabi nem jött be nagyon tacsra tett ezért szeretnénk ezt a módszert kipróbálni de előtte kíváncsi voltam a véleményekre, tapasztalatokra.
2009. okt. 9. 12:35
 6/9 A kérdező kommentje:
Az első komentelőnek üzenem, hogy neked sem kell hülyeségért a szomszédba meni. :-)
2009. okt. 9. 12:37
 7/9 anonim ***** válasza:
nők lapja cafén a fórumban keresgélj, ott biztosan sok topic van róla.
2009. okt. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

szia

nekem semmiféle rossz ne mvolt tőle nagyon fontos hogy milyen orvos helyezi fel azon múlik minden én nagyon megbíztam az enyémben és lelki ismerets is. kissé érzékeny dolog de kibírható. leginkább ne mokoz semmit hízást sem de gyakoribba a méhenkívüli terhesség mert elzárják a vezetéket. de ne aggódj ez csupán 100 az 1 hez. az pedig hogy görcsöl fáj az nem igaz csak akkor lehet ha elmozdúl vagy nem a megfelelően tette fel az orvos. ilyenkor le kell venni orvoshoz menni.az első mensi miután felteszik kicsit görcsölsz de semmi több elmúlik.ja és számolj vele hogy mensi alatt teszik fel a mensi elején az első 3-4 napban ha ciklusod 7 napig tart ha csak 3-4 napot akkor a 2. napon. de ha elmész dokihoz ot mindent megérdezhetsz. nekem 5 évig volt fent semmi baj nem volt 5 év után elmozdúlt nem fájt észre sem vettem csak mikor elmentem dokihoz. levette és kész kis szünet kelett hogy pihenjen a petevezeték de én ujra terhes lettem miáncs levette a dokim és türelmi időben voltam uh próbáld ki nyugodtan ez nem hormon tabi ami nem egézséges és jobb és kényelmesebb mint az óvszer!

2009. okt. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
De ebben is van hormon nem? Tehát ugyanott vagyok mint a fogamzásgátlóval hormon téren nem? Bocsi az offért...
2010. szept. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!