Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehet hogy terhes vagyok?!

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hogy terhes vagyok?!

Figyelt kérdés
a barátommal mindig védekezünk, viszont az előjátéknál az előváladék a kezére ment meg az enyémre is és az óvszert ugy húzta fel. most késik, ettől terhes lehetek?
2013. jún. 9. 10:55
 1/10 anonim ***** válasza:
Férfi vagy
2013. jún. 9. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
most komolyan
2013. jún. 9. 11:05
 3/10 anonim válasza:
nem tartom valószínűnek, hogy terhes lennél. lehet, hogy az idegesség miatt késik.
2013. jún. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
az lehet már nagyon félek...
2013. jún. 9. 11:16
 5/10 anonim válasza:
Nyugodj meg! :) Mikor volt ez az egész? Mennyi ideje? A menstruációs ciklusod melyik szakaszában?
2013. jún. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
ez a dolog a múlt héten történt. és most kellett volna megjönnie pár napja. hát nem igazán tudok, nem szeretném elrontani az életem:)
2013. jún. 9. 11:34
 7/10 anonim válasza:

Elég kevés esélyt látok arra, hogy terhes legyél. Próbálj meg megnyugodni, szerintem a stressz is közrejátszik abban, hogy késik. Mindenesetre ha jövő héten sem jönne meg, a biztonság kedvéért vegyél egy tesztet. Mondjuk én nagyon meglepődnék, ha pozitív lenne...:) Majd írd meg, mi volt! :)

De nyugalom!

2013. jún. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
nem hinném,de csinálj egy tesztet, szépen megnyugszol és megjön :)
2013. jún. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
na? fellélegezhetsz? :)
2013. jún. 13. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
nem voltam gépközelben és nem tudtam irni, de igen, csináltam tesztet másnap meg is jött:)
2013. júl. 1. 12:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!