Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha már 5 éve fog gátlót...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha már 5 éve fog gátlót szedek, lehetek meddő? 18 vagyok most.

Figyelt kérdés
2013. jún. 6. 23:53
 1/8 anonim ***** válasza:
vát? 13 évesen kezdted? :O
2013. jún. 6. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Ivan Iljics ***** válasza:

Nem vagyok szakértő a témában, de szerintem más sem az oldalon úgyhogy orvosi kérdéssel tessék orvoshoz fordulni.


Ha félsz hogy kínos meg ilyesmi: köti az orvosi titoktartás.

2013. jún. 6. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
igen mert nem ált el a vérzésem, ezt kell szedjem, h rendbe legyen, különben össze vissza jön meg és folyik mint a szökőkút, kórházba is vittek, mert nem volt jó, volt homeopátiás kezelés is, az sem hazsnált. Vastag a méhnyálkahártyám elvileg ha kikaparnának jó lenne, d eugye ha elcseszik nincs gyerekem többé (gyakorlatilag olyan mint az abortusz) csak nem cisnálták meg mert szűz voltam. Vicces volt mert azthotte a doki a nagy vérzéstől, hogy elvetélek és nem hitte el h szűz vagyok...
2013. jún. 6. 23:57
 4/8 Ivan Iljics ***** válasza:

Én arra tippelek hogy nem lehetsz meddő, mert egyébként valószínűleg megműtöttek volna.


De menj el orvoshoz aki biztosat tud mondani. Gondolom, nem olyan hirtelen kell ez az információ?

2013. jún. 7. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Lehetni lehetsz, de hogy tényleg az vagy-e, azt innen a fotelból meg nem mondom.


Kivizsgálás kellene és én másik orvos véleményét is kikérném.

2013. jún. 7. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
És mi van, ha azért vérzel ilyen erősen, mert nincs meg a véredben az az anyag, ami kell a jó véralvadáshoz? Épp nemrég néztem egy dok.filmet, és ott az volt, hogy a csajt bevitték a sürgősségire menyasszonyi ruhában, amit ott levágtak róla, mert megállíthatatlanul vérzett alul. Alig tudták az orvosok elállítani. És tudjátok mi volt az indok? A rossz véralvadás, amiről ő nem tudott. Ezt én azért nem értem, mert menzeszkor hogyhogy nem tapasztalta, na de itt konkrétan úgy jött elő a vérzés, hogy belefogtak a férjével a nászéjszakába, és még mindketten szüzek voltak. Most nem akarlak megijeszteni, ez nekem is nagyon meglepő volt, mert menzeszkor többszörösen, sokszorosan annyi vérmennyiség távozik, mint a szűzhártyából, és fura, hogy a csaj ettől lett rosszul, de a menzeszektől meg nem.Szóval ne parázz, csak mint írták, nézesd meg magad más dokival is.
2013. jún. 7. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ilyen hülye embernek ne is legyen gyereke, úgyhogy reménykedünk benne.
2013. aug. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Arra egyébként lehetett volna mást biztos egyébként attól még nem leszel meddő
2013. aug. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!