Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogyha fogamzás gátlót szedek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyha fogamzás gátlót szedek ami ugye nem 100%os védelem akkor ha a barátom belém élvez lehetek terhes?

Figyelt kérdés
most fogok elkezdeni gyógyszert szedni és szeretnék mindent tudni
2010. aug. 26. 21:42
1 2
 1/11 anonim válasza:
Hát ,az a helyzet,hogy lehetsz,még ha pontosan,mindig be is szeded ,van ilyen ismerősöm.Nem árt,ha havonta megcsinálsz azért egy tesztet.Mikor ezt én hallottam,azóta én is mindig csinálok,hohy tudjam,mert uyge meg is jött neki rendesen...
2010. aug. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
de a párod mindig beléd élvez vagy kivesi elötte?
2010. aug. 26. 21:48
 3/11 anonim ***** válasza:

VÁÁÁÁÁ. mér nem tájékozódnak a nődokinál?

NEM nyújt száz százalékos védelmet

2010. aug. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
tisztában vagyok vele...akkor minek van az oldal kérlek szépen és miért vagy itt ha nem kérdezhetek ilyet?
2010. aug. 26. 22:04
 5/11 anonim ***** válasza:

Ha neked megfelelő a gyógyszer, akkor nem esel mellete teherbe, ha nem az alkatodnak, szervezetednek megfelelő akkor van rá esélyed.

Lassan oda fajul ez az oldal, hogy mindegy mivel védekezik vagy épp nem védekezik valaki, terhes lesz

Való igaz, 100% módszer a szex kerülése, de sok-sok ember nem esik teherbe fogamzásgátló mellett.

Vannak kivételek, ígyelőfordul.

Saját tapasztalat, 18 éves korom óta szedek fogamzásgátlót kisebb (2 gyerekkel terhesség, szülés) szünetekkel, a férjem mindig belém élvez, mégsem lettem terhes.

Bár az a helyzet, védekezés nélkül is csak gyógyszeres segítséggel sikerült, de ez szerintem mindegy. Ha az ember nem akar terhes lenni, védekezni kell

2010. aug. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
és épp ezét kérdezek h tudjam h mit h csináljak nem véletlenül megyek vér vizet ivzsgáolatra és a többi... érdekel h mi h müködik mert a barátoamt zavarja a gumi és ezért ödnttemuyg h elmegyke orvoshoz mert elg komolynak érzem kapcsolatunk ehhez,.
2010. aug. 26. 22:08
 7/11 Brian21 válasza:

M

a

g

y

a

r


h

e

l

y

e

s

í

r

á

s

i


s

z

ó

t

á

r


Olvasgasd.

Mindenesetre van rá esély persze, viszont az óvszerrel is egy kevés, ha kiszakad.

Ebben neked kell döntened, nem a párodnak.

2010. aug. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

ödnttemuyg - ez milyen szó lenne, és milyen nyelven van??

amúgy csak akkor szedj tabit ha megbizol benne, enélkül semmi értelme ha mellette is parázol. És igen akkor nyugodtan beléd mehet a barátod, mivel az a gyógyszer véd a terhesség ellen!

2010. aug. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Az orvos a labor eredményeiből, és az alkatodból eldönti, melyik a legmegfelelőbb gyógyszer a számodra.

És nem lesz semmi baj, hidd el.

Ami fontos: az első hónapban kell a kiegészítő védekezés (nekem bárki bármit mond, hogy az első naptól véd, én tartottam az egy hónapot.

HA hánysz, hasmenésed van, vagy antibiotikumot szedsz, akkor is kell a kiegészítő védekezés.

Egyes vélemények szerint +7 napig, de ha biztosra akarsz menni, akkor egész hónapban


Ha parázni akarunk, akkor ok :)

Tehát van olyan, aki gyógyszer mellett terhes lesz (kis %-ban előfordul)

Van olyan is, aki ha terhes, mellette normális vérzése van (még kevesebb%)

De olyan is van, akinek a teszt csak 7-8-9. héten lesz pozitív, előbb nem.

De ennek külön-külön is minimális esélye van, így együtt meg szinte 0%


Úgyhogy hidd el, nem lesz gond, és nem is lesz. Mondtam, sok ezer ember nem lesz terhes a tabletta mellett

2010. aug. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
tudom.é nagyon köszi.de elmentem felirta a tabletát és csak utána küldött el vérvételre vese és máj funkciot krét a vér és vizelet vizsgálatra és utána való időpontra hivot vissza és azt mondta h a következő menstruációtól szedhetem akkor is h ha nem megyek addig vissza ezért tartottam furcsának
2010. aug. 26. 22:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!