Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Teherbe ejtettem vagy sem?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rivaldo2 kérdése:

Teherbe ejtettem vagy sem?

Figyelt kérdés
Egy fiú vagyok és szerda este 5 körül maszturbáltam minden nap fürödtem és megmostam a péniszemet, sőt szombaton kétszer is megmosakodtam. Vasárnap olyan hajnali 1 körül lefeküdtem a barátnőmmel és eleinte kb.30-60 másodpercig a péniszem a hüvelye elejében volt, gumi nélkül, de nem élveztem és nem jött előváladék sem, utána vettem fel az óvszert. Lehet, hogy teherbe ejtettem őt? Vagy sperma kerülhetett a hüvelyébe úgy, hogy megtermékenyítse őt?

2013. jún. 2. 19:16
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
fel tűnt! Szóval Jessy szerinted akkor teherbe ejtettem vagy sem?
2013. jún. 2. 20:55
 12/16 anonim ***** válasza:

vársz 2 hetet, majd a leányzó kezébe nyomsz egy terhességi tesztet és megtudod


De egyébként: mi vagy te, Superman?

Hogy érezhetnéd az előváladékot?

2013. jún. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Az, hogy napi hányszor, vagy heti hányszor mosakodsz, az itt senkit sem érdekel, elhiheted... Egyébként sincsen össefüggésben a fürdés és a teherbeejtés, ugyanis a spermák a levegőn percek alatt elhalnak. Ha csak a péniszed hegye volt bent a barátnőd hüvelyében és nem történt mozgás, akkor elég kicsi (szinte 0!) az esélye, hogy terhes lesz. De ez attól is függ, hogy mikor menstruált utoljára, a ciklusa melyik részében jár, mennyire termékeny, stb. Mellesleg a pisilés és az előnedv úgy függ össze, hogy a pisi kimossa és elpusztítja a húgycsőben maradt spermákat, amik az előző ejakulációból esetleg ott ragadtak... A lényeg, hogy nem kell parázni, nem lesz terhes a barátnőd, nyugi! Viszont máskor ne játszatok ilyen 30-60 másodperccel sem, mert az embert hamar elkapja a hév és akkor megtörténik a védekezés nélküli szeretkezés. De, ha ennyire nem vagytok tisztában a dolgokkal, akkor minek szexeltek?! Előbb legyetek 100%-ig felvilágosítva, tájékoztatva, aztán lehet szexelni orrba-szájba! ;)
2013. jún. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 _Jessy_ ***** válasza:
Előttem lévő mindent elmondott.
2013. jún. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!!!

Az előváladékot nem lehet érezni??????

2013. jún. 2. 21:27
 16/16 anonim ***** válasza:

Nem.

Csak azt érzed, hogy "hű de be vagy indulva".

Ahhoz, hogy az előváladékod megjelenjen elég egy heves csókcsata vagy némi simi is.


Plusz színtelen, átlátszó, szagtalan. Ha a hüvelynyílásnál "játszadozol" és a nemi szerved hüvelyváladékos lesz, már szemmel se veszed észre.


Egyébként az előváladék akkor is tartalmazhat spermiumot, ha előtte nem masztiztál és többször is voltál vizelni.

2013. jún. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!