Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nincs nemi vágyam?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs nemi vágyam?

Figyelt kérdés

Gondolom a fogamzásgától hatása, de teljesen elmúlt a libidóm. egyik hétről a másikra. párom bármit csinálhat, egyszerűen nem indít be, nem nedvesedek, nem kívánom se őt, se a szexet... már egy hete abbahagytam a gyógyszert, de még mindig ugyan az a helyzet.

Mikor jön vissza a szexuális vágyam?? 3. hónapja szedtem a fog.gátlót.


2013. jún. 2. 15:42
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

a kérdés az volt (mint azt fentebb olvashatod), hogy mennyi idő múlva jön vissza a libidó (ilyen esetben). pár hét, vagy pár hónap?

nem az a kérdésem, hogy vissza menjek-e a nőgyógyászomhoz, hogy másik fogamzásgátlót írassak. az érdekelt, hogy kinek milyen tapasztalata van ez ügyben.

látom, neked semmilyen.

KÖSZÖNÖM A FELETTÉBB INTELLIGENS VÁLASZOKAT ... :D

2013. jún. 2. 16:23
 12/16 anonim ***** válasza:

Folyás és a fogamzásgátló tabletták

Sokan azt hiszik, hogy a fogamzásgátló szedése hajlamosít a folyások kialakulására. Ez tévhit. A kettő összefügghet, de nincs közötte ok-okozati összefüggés. Az ember azért szed fogamzásgátlót, mert nem szeretne terhes lenni, így védekezik. Ezáltal a hüvelyben maradhat az ondó. Az ondó egy lúgos kémhatású folyadék, ami, ha kifolyik a hüvelyből, akkor megváltoztatja a normál savas pH egyensúlyt. Tehát nem a tabletta az ok, hanem a szexuális élet. Aki nagyon hajlamos a folyások kialakulására és fogamzásgátlót szed, és nem érti, hogy miért lesz állandóan fertőzése, annak a szex után tejsavas irrigálás ajánlható, mert ezáltal meg lehet előzni a panaszokat.

És érdemes a partnert is kezeltetned.

2013. jún. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
12-es, köszönöm! :)
2013. jún. 2. 16:27
 14/16 anonim ***** válasza:
Szívesen.És az is lehet,hogy azért múlt el a nemi vágyad,mert a tudatalattid nem akarja a szexet,a fertőzés miatt.Minden mindennel összefügg.
2013. jún. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

A hormonok onmagukban hajlamositanak fertozesekre, mivel megvaltoztatjak a huvely phjat!

A libidot is csokkentheti, annak meg szinten semmi koze sem a folyashoz, sem a partnerhez.

Nem ajanlom, hogy tablettat szedj, nagy esellyel a tobbinel is 0 lesz a libidod.

Lehet fel ev, de 1 honap is mire visszajon.


Azon meg csak rohogtem, hogy milyen idiotasagokat irtak neked :))

2013. jún. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

pár éve már szedtem tablettát, csak másikat. az nem okozott ilyeneket, viszont attól reggelente rendszerint rosszul voltam, illetve folyton fájt a fejem. bízom benne, hogy a következő amit a dokim ír, az nem okoz majd gondot. ha mégis, akkor keresünk más megoldást a védekezésre.


minden esetre köszönöm szépen a válaszaitokat, jókat írtatok! :)

2013. jún. 2. 19:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!