Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tényleg teherbe lehet így esni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg teherbe lehet így esni?

Figyelt kérdés
Fogamzásgátló tabletta tájékoztatójában olvastam, hogy ha kimarad egy szem, de az előtte lévő hétben sor került óvszer nélküli szeretkezésre, akkor fennáll a teherbeesés lehetőse. Vajon mekkora ennek a lehetősége, hogy valaki így esik teherbe?
2013. máj. 31. 10:43
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó, legalább ne írnál hülyeségeket! Normális (!!), ha 1 szem kihagyásától szinte berobban a petefészek és megindul az ovuláció! Hiszen van, aki abbahagyja és egy cikluson belül több ovulációja van.

És akár is megeshet az is, hogy a méhben több napig életképesek a spermiumok.

2013. máj. 31. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a normális válaszokat!

Viszont aki kiakadt, azt nem tudom mire vélni.. Nem történt ez meg velem, csupán feltettem a kérdést, normális hangnemben. Na mindegy!

2013. máj. 31. 19:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!