Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Menstruáció alatti szex,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menstruáció alatti szex, védekezés nélkül. Teherbe lehet esni?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 23. 12:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
IGEN
2013. ápr. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nagyon nagyon kicsi a valoszinüsége, hogy olyankor érett pete is legyen!
2013. ápr. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
igen, csak kisebb az esely
2013. ápr. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
igen én 3 nőt ismerek aki igy járt. Bármikor teherbe lehet esni, csak van amikor kisebb az esély van amikor nagyobb. Sok nőnek az orgazmus is okozhat spontán peteérést.
2013. ápr. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
ja és a védekzeés azért is fontos ilyenkor, mert könyebben kahatsz fertőzést vagy gyulladást mert a méhszáj nagyon nyitva van.
2013. ápr. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2013. ápr. 23. 12:32
 7/13 anonim ***** válasza:
Nekünk tervezett baba, de a mensim utolsó napján fogant :) most vagyok 10 hetes terhes.
2013. ápr. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
60%
" Sok nőnek az orgazmus is okozhat spontán peteérést." Szoval azért mindent ne higgy el! Egy peteérés nem olyan folyamat, mint az ondo kilövelése. Jajj élvezek! kiugrik az érett petém! már meg is termékenyült. Sokkal hosszabb ideig tart.
2013. ápr. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Senki sme mondta hogy kiugrik de okozhat és a következő együttlétnél máris megtörténik a megtemrékenyülsé. ÉN ciklus 24. napján fogantam úgy hogy Édesanyámnak 24-25 napos ciklusai voltak. Volt a 12. napi is peteérése mivel mérte a hőmérsékeletet. Szóval bármikor lehet egy extra peteérés. Abban a hónapban egyszer voltak együtt mivel Édesapám katona volt tehát csak akkor foganhattam. De a hőmérséklete is mutatta az újabb ovut és a terehsséget is.
2013. ápr. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Gratulálok a babához! :) Csak érdekelt a téma. Köszönöm a hasznos válaszokat mégegyszer! :)
2013. ápr. 23. 21:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!