Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogyan szerezhetnék gyógyszert?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezhetnék gyógyszert?

Figyelt kérdés
A barátommal 4hónapja szexelünk óvszerrel, de nagyon szeretnénk anélkül. Hogyan és honnan szerezhetnék egyszerűen gyógyszert? Szüleimnek egyenlőre nem szeretném elmondani, de azt hallotam hogy a gyógyszerhez kell szülői bele egyezés. Normális válaszokaz szeretnék, előre is köszönöm.

2013. ápr. 7. 17:05
 1/9 anonim ***** válasza:
orvos.hány éves vagy?
2013. ápr. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mondjuk elmész a nőgyógyászhoz.
2013. ápr. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Az nem véletlen, hogy 18 éves kor alatt nem írnak fel az orvosok- valamely betegség nélkül- hormonális fogamzásgátlót. Még egy kifejlett szervezetet is megterhel, nemhogy egy fejlődőfélben levőt. Mondjuk, ha nem 14-5 vagy, hanem 17 körül, akkor nyilván az az egy év nem számítana, de akkor mégis, azt az egy évet igazán kibírjátok már óvszerrel amúgy is.


Mellesleg, kérdezheted nőgyógyásztól, hogy mik a lehetőségek, egész biztosan mond valami használható ötletet :) Ahhoz, hogy egy sima kivizsgálásra elmenj, azt hiszem, nem kell szülői engedély, se felügyelet.

2013. ápr. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
szeptemberben leszek 17éves.
2013. ápr. 7. 17:14
 5/9 anonim ***** válasza:
Szólj a szüleidnek, vagy gumi
2013. ápr. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha elég érettnek érzed magad a du.gáshoz, akkor vállald is fel. Odaállsz anyukád elé, és közlöd, hogy vigyen el nődokihoz, mert szeretnél gyógyszert íratni. Ha kicsit is normálisan gondolkodik, még örülni is fog, hogy felelősségteljesen gondolkodsz.


25/N

2013. ápr. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 The Other ***** válasza:
Csatlakozom a #6-oshoz, hogy ha már a nemi élethez "nagy lány" vagy, akkor a hozzá kötődő dolgokban is legyél az. Amúgy 16-17 éveseknek is gond nélkül felírják a tablettát.
2013. ápr. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
egyedül is elmehetsz a dokihoz gyógyszert íratni, nem kell hozzá szülő.
2013. ápr. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Menj el nőgyógyászhoz és kérd meg, hogy írja fel. Én 3 különböző dokihoz jártam, de mindig csak szóltam, hogy szeretnék újabb 3 havi adagot xy. gyógyszerből feliratni, pedig nem ismertek előtte. De nekem első adag előtt sem kellett vérvétel, semmi... viszont van olyan orvos, akinél ez alap. Szólj nyugodtan, nem lesz baj.
2014. márc. 8. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!