Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szedem a gyógyszert rendesen,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szedem a gyógyszert rendesen, de 2x ment a hasam. Ugye nem eshetek teherbe?

Figyelt kérdés

Jelenleg 9. hónapja szedem a Yasminelle fogamzásgátlót, mindig rendesen, problémamentesen. A párommal a szexuális együttlétünk napiszintű, többszöri egy nap.

Szombaton vettem be a 4. szemet, rendszerint délben, amikor rá 7-8 órával később, este fürdés után gondoltuk, kipróbáljuk, milyen az anális szex... A párom elélvezése után - számomra egyértelműen - picit ment a hasam, de tényleg, csak annyira, hogy kijöjjön az ondó.

Másnap reggel 3/4 11 fele ment a hasam, majd délben ismét bevettem a gyógyszeremet, immáron a 5. szemet. Aznap a páromnál aludtam, egyetlen egyszer voltam a mellékhelyiségben, egy picit ment a hasam, semmi több. De akkor is eltelt vagy 5-6 óra a gyógyszer beszedése után. A következő reggelen normális volt a székletem, sehol semmi hasmenés, a 6. szem gyógyszert is bevettem, ahogyan kell. A mai napon viszont a tegnapelőtt este ivott romlott tej után - ízesítés miatt nem éreztem, de nem volt savanyú - ismét ment a hasam, mire bevettem egy Bolus hasfogó gyógyszert (javaslatra), majd pedig ezen gyógyszer bevétele után két órával később (utánaolvasás miatt) beveszem a 7. szemet is.


A kérdésem az volna, mekkora esély van egy nem kívánt terhességre?

Voltaképp nem szeretnék 72 órás fogamzásgátlót beszedni a jelenlegi gyógyszerem mellett, mert úgy gondolom, iszonyúan nagy káosz lenne erre a hónapra nekem - a belső dolgaimat értve, menstruáció terén, és a többi -, bár anyagilag egyszerien megoldható.

Mindenképpen védekezek óvszerrel a párommal, ha kell, csak nagyon szeretném olvasni az ötleteket, tippeket, javaslatokat, elképzeléseket, amiket írtok/írnak nekem!


Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!


L/20, párom F/30


2013. ápr. 2. 12:16
 1/4 anonim ***** válasza:
72 óráson egész egyszerűen ne is gondolkodj, fog.gátló mellett TILOS.
2013. ápr. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Ezzel máris segítettél.
2013. ápr. 2. 12:34
 3/4 anonim ***** válasza:
Csak súlyos hasmenésnél okozhat gondot bevétel után 3-4 órával. Ez a 3-4 óra is túlzás, de direkt mondanak többet. Nem lesz semmi probléma.
2013. ápr. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A tény, hogy most írok neked ezen az oldalon, ékes bizonyítéka, hogy fogamzásgátló mellett is teherbe eshetsz. De nem akarlak megijeszteni, elég jó ember lett belőlem örülök hogy élek :))
2013. ápr. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!