Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A fogamzásgátló befolyásolja...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fogamzásgátló befolyásolja a gyermeknemzést?

Figyelt kérdés
azt hallottam hogy a fogamzásgátló hosszu évekig vagy hoszabb ideig való szedése után nem biztos hogy teherbe esik az illető vagy nehezen...igaz ez?
2013. máj. 30. 20:04
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:

Drága, már nagyon sok vagy, igazán leállhatnál. ;)

Nem tudom, feltűnt-e, de túlmentél a határon. Én nem beszéltem veled így.


De hát gyereknek mit magyarázok. Menj csak az okos endokrinológusodhoz!:)) Ő a mindentudó!


Befejeztem, mert elvetetted a sulykot. Vegyél vissza magadból, legyél szíves.

2013. máj. 31. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:

Én vetettem el? Olvasd már vissza az írásaid.

De talán majd aki olvassa, elgondolkodik, hogy miért is nem mered elmondani, hogy hol dolgozol.

2013. máj. 31. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:
43%
83%os remelem nem zavar, hogy te vagy itt a buta, nem a masik valaszolo. Te egyetemen, ne rohogtessel mar. En orvosira jarok, az magad feleket kiszorjak 1 ev alatt. Ne kamuzgass mar.
2013. máj. 31. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:

Én sem kérdezgetem, hogy mégis hol tanulsz, milyen szakon végzel, mivel ez egy ANONIM fórum! Hogy gondoltad, hogy majd leírom, hogy hol dogozom, aztán majd ki tudja ki állít be hozzánk!

Ez az INTERNET, ahol minden itt marad ÖRÖKRE! Ne gondold már, hogy majd személyes dolgokat fogok megosztani, ne nézz már hülyének!

És ajánlom, hogy te se ossz meg személyes információkat, mert nagyon csúnyán visszaélhetnek velük.


Előző: hidd el, nem fogja soha elhinni. De azért köszi a próbálkozást:)

2013. máj. 31. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:
Na és akkor most már tényleg csókoltatlak, mert baromi unalmas vagy már.
2013. máj. 31. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:

Esetleg tanuljatok meg normálisan érvelni. Látom a sok elvégzett szak egyikén sem tanították meg:)

Majd ha észérvekkel és adatokkal alátámasztjátok azt, amit állítotok, akkor talán lehet veletek értelmesen is beszélni.

Addig meg beszélgessetek inkább egymással:)

2013. máj. 31. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:
És ezt a fantasztikus vitát látva menjen el jó szívvel orvosok és asszisztensek közé az ember...
2013. jún. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!