Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A fogamzásgátló befolyásolja...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fogamzásgátló befolyásolja a gyermeknemzést?

Figyelt kérdés
azt hallottam hogy a fogamzásgátló hosszu évekig vagy hoszabb ideig való szedése után nem biztos hogy teherbe esik az illető vagy nehezen...igaz ez?
2013. máj. 30. 20:04
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:

Még egy vmi, aztán nem kívánok többet veled beszélni.


"majd a sok buta tini abbahagyja 2 hónapra, aztán csodálkoznak, hogy nagy bajt csináltak!"


Csak azzal csinálhat bajt, ha a szünetben nem védekezik. Akkor ugyanis teherbe eshet. De egyébként a szünettel nem árthat. (Kivéve, ha egyéb probléma miatt szed tablettát, pl. endometriózis miatt).

2013. máj. 31. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim ***** válasza:

"Csak egy kis asszisztens", aki mindenbe be van avatva:) De semmi gond!

Még mindig nagyon nagy arcod, igazán viszább vehetnél belőle. Szánalmas vagy!:)

2013. máj. 31. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim ***** válasza:
Jó, inkább tanulgass tovább a könyvecskéidből, igazán rád férne!
2013. máj. 31. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim ***** válasza:

Savanyú a szőlő? Neked nem volt eszed egyetemre menni, és asszisztensként osztod az észt?:)

Vhonnan meg kell tanulni a dolgokat. Attól, hogy neked nem sikerült, még nem kell másokat leszólni:)

2013. máj. 31. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 anonim ***** válasza:

2 évig jártam egyetemre a bunkó, beképzelt orvosjelöltek közé! Köszike, elég volt!:))

Te is bemutatod az ottani emberek stílusát, köszönjük!:)

De annyira buta vagyok, hogy nincs is 4 szakmám. Nem vagyok gyógyszerész sem! Csak elég unalmas, nőgyógyászaton mozgalmasabb:)

Mondjuk a legjobb az intenzíven töltött 4 évem volt, de lelkileg eléggé kikészített.


De tényleg nem volt elég eszem az egyetemhez, legyen igazad!:DD

2013. máj. 31. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 anonim ***** válasza:

Akkor jó öreg lehetsz:) Úgy látszik, már erősen elfelejtetted, hogy mi van a tankönyvekben.

Vagy talán csak nem sikerült nyomon követned a változásokat. Lehet, hogy érdemes lenne az 1990-es kiadás helyett a 2011-est elővenni:)

2013. máj. 31. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 anonim ***** válasza:

Ja, és a stílust te kezdted. Tudod, amilyen az adjonisten, olyan a fogadjisten.

Mielőtt megjelentél, láthattad, hogy teljesen normális, értelmes válaszokat adtam a kérdésre.

Te jöttél ide arcoskodni asszisztensként, hogy jobban értesz a hormonokhoz, mint egy endokrinológus főorvos:D

2013. máj. 31. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:

3 éve vagyok nőgyógy. asszisztens, és öreg sem vagyok. 31 vagyok ;)

Te viszont menj vissza tanulgatni, mert tényleg szükséged van rá! Be kell állnod a bunkó, primitív orvos-sorba!


Na csáó, okoskám!:)

2013. máj. 31. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 anonim ***** válasza:

Jajj megint kezded?:D

Nem tűnik fel, hogy azért válaszolok úgy, ahogy, mert hülyeséget írsz? Ezt már régen is mondtam, akkor sem voltál képes felfogni.

Hát akkor így jártál, tuskó.

2013. máj. 31. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 anonim ***** válasza:

31 éves vagy, de már elvégezted a gyógyszerészeti egyetemet, emellett még van 3 szakmád, 3 éve vagy nőgyógy asszistens és még 4 évet lehúztál az intenzíven is.

Kemény vagy b.szki! Igazán elárulhatnád, hogy mégis hogyan csinálod:DDDD

2013. máj. 31. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!