Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha a gyógyszer szedése alatt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a gyógyszer szedése alatt jön meg a menstruáció akkor tovább kell szedni, vagy szüneteltetni kell a tablettát?

Figyelt kérdés
6 hónapja szültem,3 hónapra rá megjött ekkor elkezdtem szedni a régi gyógyszeremet (nem szoptatok),3 hónapig rendesen jött meg,most a 4. hónapban azonban 1 héttel előbb jött meg.Most azt az 1 heti gyógyszert még vegyem be,vagy hagyjam ki a 7 napot és a 8.-on vegyem be az új levél első szemét?
2009. okt. 6. 09:11
 1/5 anonim ***** válasza:
folytatni kell ugyanúgy mintha meg se jött volna és ugyanugy a levél végeztével 7 napos szünetet tartani
2009. okt. 6. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És akkor jövő héten megint meg fog jönni?
2009. okt. 6. 09:39
 3/5 anonim ***** válasza:
A levelet sosem szabad félbehagyni! Azzal mindig nagyobb gubancot okozol! Menj vissza a dokidhoz, a negyedik hónapban már kéne, hogy köztivérzés legyen, lehet, hogy másik fajta bogyó kell, de az is lehet, hogy csak egyszeri eset volt, ezt csak a doki tudja megmondani. Egy biztos, hogy amíg nem látott doki, ne szakítsd meg a szedést, az nagyon be tud kavarni!
2009. okt. 6. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
"... a negyedik hónapban már NEM kéne, hogy köztivérzés legyen..." Bocs, elírtam. :)
2009. okt. 6. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi!
2009. okt. 6. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!