Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A gyógyszer abbahagyása után...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A gyógyszer abbahagyása után késhet a menstruáció?

Figyelt kérdés
2009. jún. 23. 16:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen! Mikor én abbahagytam, 40 napra jött meg. Azóta 28 napra jön meg.
2009. jún. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönnöm a válaszodat! nagyon drága vagy!!:)
2009. jún. 24. 20:39
 3/8 anonim válasza:
Nekem is késett, 44 napra jött meg , még utána következő is késett, az 40-re. De azóta rendben minden.:)
2009. júl. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
már azóta nekem is megjött a 38. napra:)
2009. júl. 8. 14:21
 5/8 anonim válasza:
Nekem is a 42. napra jött meg, a következőt még nem tudom, azt még várom....
2009. júl. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
mikor késet a menszeszetek ugyan úgy voltak görcseitek? meg fel voltatok puffadva? mert nekem már 4. hete késik,de ugyan úgy fel vagyok puffadva néha néha és terhességi tesztem is negatív lett. ez rendbe van így?
2009. aug. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
én nem voltam felpuffadva..:S én nem tudom, talán menj el orvoshoz.
2009. aug. 22. 12:41
 8/8 anonim válasza:
én voltam az előző kommentáló kinek görcsei voltak és szeretnék minden csajt megnyugtatni aki abba hagyta a fogamzásgátlót és késik a menszesze az természetem ma jött meg 4hónap után:) és közbe 4hónapig fel voltam puffadva fájt a hasam stb..úgyhogy most már nyugi van:)
2009. okt. 11. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!