Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Terhes vagyok de fogamzásgátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Debybaba01 kérdése:

Terhes vagyok de fogamzásgátlót szedek, lehet belőle valami baj?

Figyelt kérdés

teszt szerint is terhes vagyok de nem tudom hogy lesz e probléma ha tovább szedem a gyógyszert.

(REZIA-t szedek)

19 éves lány


2013. máj. 27. 07:58
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Hülyeség tovább szedni a gyógyszert ! Orvoshoz menj ! Egyébként mi terved ezek után ? Gondolom nem akartál még babázni,hiszen nem véletlenül szedted a tablettákat .
2013. máj. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Kedves 11-es vűlaszoló.

Nem számítottam babára ez igaz, de mivel keresztény vagyok nem igazán tartozik az abortusz a kedvenceim közé szóval ha összejött akkor vele élek majd együtt. Amúgy nem tudod az UH mikortól látja a babát??

2013. máj. 28. 06:56
 13/16 anonim ***** válasza:
5-6 hetesen már látható a petezsák :-) 7-8 héttől szivhang is van . Voltál már dokinál ? Párod,szülők ,mit szólnak a babához ?
2013. máj. 28. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
5ehtesen még nem láttak semmit, 6 hetesen már látták a babát!
2013. máj. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Ne szedd tovabb a tabit! Semmiképp se! Lanyommal 4+3 hetesen votlam először, petezsákot már láttak, fiamnál megvartuk a 7. Hetet, szívhang is volt mar:-)


18 hkm

2013. máj. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Igen, lehet! Olyan lesz tőle a gyereked, mint Fluor Tomi!


(Mellesleg a keresztény vallással nem összeegyeztethetetlen a házasság előtti szex? Félreértés ne essék, hülyeségnek tartom ezt a kikötést, de tudtommal a vallásotokban ez is előírás, nem csak az abortusz tilalma.)

2014. jan. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!