Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mistral fogamzásgátló tabletta?!

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mistral fogamzásgátló tabletta?!

Figyelt kérdés

Sziasztok! Eddig Stodette-t szedtem, most a dokim Mistralt írt fel,főként az arcom miatt,mert picit patis. Milyen tapasztalataitok vannak vele? Hízás,patik,mell feszülés,mell nagyobbodás,migrén stb. Köszönöm!

21/L


2013. máj. 26. 22:51
 1/1 anonim ***** válasza:

Én kb fél évig szedtem a Mistral-t, de vissza váltottam az eredeti gyógyszeremre.


Tapasztalataim: szünetekben folyamatos fejfájás, migrén szerű; türelmetlen lettem, állandóan ideges, agresszív; libidócsökkenés. A bőröm is csúnya lett, pattanásaim voltak, amik kb 16 éves korom óta alig, a mellkasom is kipattogott. Fura, hogy neked pedig pont erre írták fel.


Visszaváltottam, és minden helyre állt, szerencsére. Nem vagyunk egyformák, nem biztos, hogy belőled is ugyanezeket váltja majd ki, de én nem voltam megelégedve vele!


22L

2013. jún. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!