Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Előrébb lehet hozni a fogamzás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előrébb lehet hozni a fogamzásgátló tabletta beszedését?

Figyelt kérdés
Reziát szedek és minden nap este 10 órakkor veszem be, de sokszot kések vele, mert buliban vagyok vagy ilyesmi. Ha minden nap egy óránál hamarabb veszem be, akkor előre lehetne hozni kb. délután 2-re? föleg nyáron nem lesz jó ez az este 10, mert általában nem vagyok otthon.
2013. máj. 26. 09:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell óránként csökkenteni, a következő szünet után kezd el reggel vagy délután kettőkor szedni,ahogy neked jó.
2013. máj. 26. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is következő szünet után. Olvasd el a betegtájékoztatót, biztos benne van, hogy előre hozni olyankor szabad. Főleg fél napból nem lesz baj.
2013. máj. 26. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, ment a zöld kéz:)
2013. máj. 26. 15:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!