Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Elmehet ezektől egy magzat? A...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmehet ezektől egy magzat? A vetélést csak a vérzésből vesszük észre?

Figyelt kérdés
Az orvos nagyon megnyomkodta a hasamat,már 1 hete késett a mezeszem és hirtelen megjött.Pont most vettem volna terhességi tesztet..Lehet terhes voltam csak elment?Mert nagyon megnyomkodta,ugyanis beteg lettem és el kellett mennem a háziorvosomhoz és megvizsgált.Más!Bicikliztem is elég sokat,dombra felfelé ami elég megerőltető.Szóval ezektől elmehet egy magzat?
2009. okt. 3. 13:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát elmehet, de nem biztos, hogy terhes voltál. Ha babát akarsz és orvoshoz mész, és tudod magadról, hogy lehetsz terhes, akkor szólj előre és óvatosabban fog megvizsgálni. Ha pedig teherbe szeretnél esni, akkor ne erőltesd magad a dombnak felfelé biciklizéssel, mert az sem éppen jótékony hatású. DE szerintem most csak késett a bajod.
2009. okt. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
De ha biztosra akarsz menni, akkor vegyél egy tesztet, az a hormon amit kimutat a teszt ha terhes vagy, nem tűnik el egyik percről a másikra a terhesség megszakadásával, tehát még lehet ki lehetne mutatni. Próbáld meg.
2009. okt. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2009. okt. 3. 13:31
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A vetélés általában nagyon erős hasi görcsökkel jár és több a vérzés mennyisége egy menstruációnál. Az is előfordulhat, hogy pl. nem áll el magától.
2009. okt. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
erősen görcsöltem és 2 napig véreztem erősen,mikor a menstruáció 7 napig tart.Köszönöm neked is!Ha tényleg elvetéltem remélem attól még lehet kisbabám :-(
2009. okt. 5. 18:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!