Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Elment a "magzat"? Vagy mi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elment a "magzat"? Vagy mi lehetett ez?

Figyelt kérdés
Barátommal szeretkeztünk,kiszakadt az óvszer,vettem be 72 órás tabit, kb 3napot késett a menstruációm,tegnap megjött,és ma mikor kivettem a tampont valami nyálkás furcsa dolog jött ki,mi lehetett az??
2011. júl. 11. 12:49
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha elvetélsz, akkor annak az a jele, hogy ömlik belőled a vér literszámra. Szóval nem, nem "magzat" volt.
2011. júl. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ez a tabletta a pete érését és a beágyazódását akadályozza meg. A már beágyazódott petesejtre nincs hatással.
2011. júl. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Tampon-párti vagyok, de most javaslom inkább a betét használatát...

Egyébként kizárt hogy a "magzat" legyen. Ennyi idősen max még csak a sejtosztódás indul be, ha jól tudom. az pedig nem látványos.

2011. júl. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ennyi idővel az aktus után, még nincsen magzat. :S A tabletta által elindított mesterséges menstruáció alatt az esetleg megtermékenyített petesejt kilökődik, de azt te nem fogod szabad szemmel látni.
2011. júl. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Jólvan,köszi,csakmert barátnőm mondta hogy neki is volt egyszer ilyen de én hülyének is tartottam mrt a terhességi tesztekre is rávan irva hogy nemtudom hánynap után ágyazódik csak be, de azért megkérdeztem,szóval bocsi a hülye kérdésért:)
2011. júl. 11. 12:56
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha literszámra ömlene a véred,meghalnál. Na szóval a kérdésre válaszolna, az nem magzat,mert nem lett volna lehetősége megtapadni a tabletta mellett. Nagyon erős és nagyon nagy adag hormon van benne,összezavarja a szervezetedet,ezért is késett és ezért volt más a menzeszed. Ha lehet,jobban figyelj oda,hogy jó sokáig ne kelljen megint bevenned tablettát,nagyon nem tesz jó,de minden esetre jó,hogy legalább gondoltatok a védekezésre, ez dicséretreméltó a mai világban.
2011. júl. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
első alkalommal októberbe vettem be,meg most júliusba,igen igyekszem,főleg ilyen fiatalon nem akarok gyereket,és elvetetni sem....védekezünk,de a mai szerek mellett..://
2011. júl. 11. 13:16
 8/10 anonim ***** válasza:
menzesz=leválik a NYÁLKAHÁRTYA!!!!!!!!!!!!!! komolyan nem értem, mit tanítanak manapság biosz órán, hogy annyira nem tudtok odafigyelni
2011. júl. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
jóés?:D
2011. júl. 13. 10:17
 10/10 anonim ***** válasza:
Jó, és?...Látom, a nyelvtanóra sem a kedvenc tantárgyad.
2011. júl. 13. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!