Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ki szed úgy fogamzásgátlót,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki szed úgy fogamzásgátlót, hogy nem élvez bele a párja?

Figyelt kérdés
Nő vagyok szedem a tabit de nem merem kipróbálni, hogy belém élvezzenek mert félek a terhességtől inkább kiveszi mielőtt elmenne.

2013. máj. 19. 17:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
25%
Akkor minek a fogamzásgátló?
2013. máj. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
29%
Benne van a nevében. Fogamzásgátló. Nyugodtan beléd élvezhet. Mégis minek szeded akkor? Istenem...
2013. máj. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Előnedvtől is lehetsz terhes, így felesleges szedned a tablettát...
2013. máj. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
47%
Én így voltam,beadattam a fog gátlót és nem élvezett belém a pasim..de jobb is!
2013. máj. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
58%
én nem engedem!
2013. máj. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
19%
Könyörgöm, akkor minek szeditek? Az a funkciója, hogy megvédjen a nemkivánt terhességtől, úgy hogy közben normális szexuális életet éltek. Szuper lehet a párotoknak! Így csak a szervezeteteket teszitek tönkre teljesen feleslegesen.
2013. máj. 20. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
54%
#6, mert egy kis plusz élvezetért érdemes tönkretennie egy nőnek a szervezetét?
2013. máj. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
81%
Hagyjuk már ezt a nő tönkreteszi a szervezetét a fogamzásgátló tablettával témát. Nem árt jobban, mintha munkahelyi stressz érne, vagy szmogot szívsz az utcán, ez csak kamu feminista duma, semmi orvosi alapja nincs.
2013. máj. 25. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
36%
6-os vagyok, akkor sem értem miért szed valaki fogamzásgátlót, ha nem élvezhet bele a párja? Teljesen felesleges a gyógyszerre költeni akkor, hiszen így maga a gyógyszer pont a lényegét veszti el. Most az mindegy is, hogy mennyire káros vagy nem káros a szervezetre, de ha valaki szedi, akkor miért is?
2013. máj. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
36%
akkor őszintén minek szeditek? a párotok repeshet az örömtől tőlle... egy időbe mi is így csináltuk csak annyi különbséggel hogy akkor még hüvely kúpot használtunk ami nem véd annyira a barátom eléggé rosszul érezte magát miatta mivel neki nem ugyan olyan élvezet ha meg kell szakítania rájuk is gondolhatnátok.. nektek jó nekik pedig kevésbé? akkor hogy is van ez?
2013. máj. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!