Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Segitseg! Valaki jart mar...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Major Roxanne kérdése:

Segitseg! Valaki jart mar hasonlo cipoben? Fogalmam sincs mit kellene tennem.

Figyelt kérdés
Tegnap 2 szemet vettem be mert elneztem a napokat es azt hittem kihagytam egy szemet. Aztan kesobb rajottem hogy csak elszamoltam magam. Nem tudom mit tegyek, mert most ugye csak 20 nap vennek be tablettat 21 helyett. Vegyek be meg egy szemet a masik levelbol, vagy tegyek ugy, mintha mi sem tortent volna? Hasznalati utmutatoban semmi nincs csak annyi,hogy nem okoz kart ha tobbet veszunk be egyszerre.

2013. máj. 12. 16:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem hívd fel a nőgyógyászod.

Én folytatnám a szedését ugyanúgy, mmint nem hagynám ki a következő napot. Amúgy én direkt félretettem egy levelet az ilyen esetekre, te is csinálhatnád ezt, és akkor tudnád abból pótolni, ha mondjuk hasmenésed lenne, vagy hánynál.

2013. máj. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ez jo otlet koszonom szepen:) semmikepp nem hagynek ki egy szemet sem, az utolso szemnel gondolkozom,hogy hozza szedjek-e meg egyet vagy hagyjam es akkor elobb lesz a 7 napos szunet.:) szerintem meglatogatom a nogyogyaszom:D
2013. máj. 12. 17:41
 3/4 anonim ***** válasza:

Én hozzászednék mégegy szemet a helyedben, de tényleg a nőgyógyász tudja megmondani leginkább mi ilyenkor a teendő.

Az első voltam. :)

2013. máj. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
igen, csak neten utananeztem es mindenhol azt irjak, hogy nem kell be szedni plusz 1 szemet, szoval fogalmam sincs.:D inkabb nogyogyasz.
2013. máj. 12. 18:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!