Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ugye nem lehetek terhes?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye nem lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Most éppen nem szedek semmit, és a múltkor történt egy kis baleset. 24órán belül vettem be Escapelle-t, és az egész úgy történt, h a ciklusom 4. napján, tehát délelőtt még véreztem, estére elmúlt, és lehetett nyugodtan bármit csinálni. Több mint két hétre voltam a peteéréstől. Szóval alapból kicsi az esély, de a biztonság kedvéért elmentem egyből másnap reggel dokihoz. Most 4. napja késik, de mindig szokott késni 5-6 napot. Plusz még a para... Ti hogy látjátok? Lehetek terhes?

2013. máj. 9. 14:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Nagyon nem valószínű, de azért teljesen kizárni nem lehet.
2013. máj. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kicsi az esélye. Valószínűleg az Escapelle kicsit felborította a hormonháztartásod, de az is lehet, hogy csak a szokásos késés.


Én a helyedben azért csinálnék terhességi tesztet, hogy megnyugodjak. Elég olcsó, és drogériában, patikában kapható. Szerintem már nem reggeli vizeletből is nyugodtan megcsinálhatod, ki kéne mutatnia, ha terhes lennél. De tényleg nem hiszem, hogy az vagy.

2013. máj. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szerintem is vegyél tesztet. Olyat amiben kettő is van és egyiket csináld meg reggel másikat este. Hogy ténylegesen kizárd. Vagy esetleg menj vissza az orvoshoz.
2013. máj. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nem vagy terhes, ne izgulj
2013. máj. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!