Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha megjött ugye nem lehetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megjött ugye nem lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Április 13.-án és 19.-én a párommal orálisan kielégítettük egymást,először én őt utána pedig ő engem.Attól félek,hogy mikor én elégítettem ki kézzel,a kezem olyan lett,meg mikor ő netán(ami nem biztos) hozzáért a saját nemi szervéhez,kerülhetett rá sperma és úgy elégített ki ő engem is kézzel.Ha még az utolsó említésem (az hogy az ő kezére került vna sperma)nem is igaz,de ha az én kezemre került és úgy mentem el wc-re ott kerülhetett a hüvelyembe sperma a kezemről? Plussz azt meg kell említenem,hogy április 23.-án megjött nem volt semmi feltünő olyan volt,mint a többi.Amikor elment a menzesz,rá pár napra irtózatosan elkezdett fájni a derekam és mintha a méhem és a petefészkem körül is éreznék fájdalmat és a melleim is fájnak.Szerintetek ha megjött akkor ezek terhességi tünetek lehetnek? vagy csak érik a következő pete?

17/L


2013. máj. 4. 14:29
 1/10 anonim ***** válasza:
Ez most komoly! 17 éves létedre már tudond kéne,mikor mitől lehetsz terhes! Régen volt felvilágosítás általános 8.ban,ma már ez megszünt? Ennyit a pedagóriáról,meg a sulikról!
2013. máj. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
igen is volt biológia órám,csak én a biztosra szeretnék menni,hogy nem vagyok terhes!
2013. máj. 4. 14:36
 3/10 anonim ***** válasza:
jó hogy nem azt kérdezted, hogyha feldugta a barátod az újját terhes lehetsz-e
2013. máj. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
én normális válaszokat várok,nem ilyeneket..nem azt kértem,hogy itt becsméreljenek,meg leírjanak engem,hogy én milyen vagyok,én csak egy izgulós lány vagyok,aki inkább körültekintőbb..nagyon félek,hogy ezek netén terhességre utaló jelek lennének..kérlek segítsetek..!
2013. máj. 4. 14:45
 5/10 anonim ***** válasza:
Tuti terhes vagy.Attól is lehetsz az ha kezet mosol és előtte valaki megmosta a kezét akinek olyan volt. A spermák a levegőben maradtak és bemásztak a puncidba.Szerintem kezdjetek gondolkodni a nevén
2013. máj. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Kérlek titeket segítsetek! Normális kommenteket kérek!
2013. máj. 4. 16:04
 7/10 anonim ***** válasza:
Nyugii nem lehetsz! Nem értem mit bunkoztok!
2013. máj. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm az utolsó válaszolónak!Hálás vagyok,hogy legalább van aki normálisan tud válaszolni a kérdésemre! utolsó kérdező,de akkor miért van az ,hogy ahogy elment a menzim fáj a derekam a mellem meg a petefészkém és a méhem körül? erre még tudnál nekem válaszolni?
2013. máj. 4. 17:43
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom de ha elmész egy nőgyógyászhoz az biztosan meg tudja mondani
2013. máj. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem bunkózunk de nem értem,hogy miért nem tud senki elmenni orvoshoz.Ha felhívom a dokit,az se tudja megmondani hogy mi a bajom. El kell menni hozzá.Meg minden fogyatékos jön itt ahülye kérdéseivel,hogy lehet e attól terhes látott egy péniszt.Szánalmas :D
2013. máj. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!