Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kihagytam 2db gyógyszert a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kihagytam 2db gyógyszert a szedesböl!?

Figyelt kérdés
Szedtem normálisan a gátlot de mikor az utolso hat gyogyszerhez értem nem.szedtem.két.napig azêrt h tovább tarson és ne jöjjön meg..szedtem 2 napig az az 2 db gyógyszert bevettem de ma megjött és még van 2 db tabim? Lehet vmi bajom töle?
2013. máj. 8. 11:38
 1/10 Corleone ***** válasza:
Semmi... Ismerek lányokat akik rendszeresen játszanak vele direkt... Nem arra van, és jobb persze betartani, de nem lehet tőle bajod... Annyi hogy utána ne pótold, tehát kettőt egyszerre ne vegyél be...
2013. máj. 8. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Vedd elő a tájékoztatót, és olvasd el, ott kell lennie benne, hogy mi van ilyen esetben. Komolyan én vagyok az egyetlen, aki hajlandó volt elolvasni? Nem kellene hormontartalmú gyógyszert úgy szedni, hogy azt sem tudod, mit művelsz.
2013. máj. 8. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ha azt akarod, hogy ne jöjjön meg, akkor inkább ne hagyd abba a szedését, és szedd a két hónapnyi adagot egyben. Nekem ezt mondta az orvosom.

És azt is, hogy évente egynél többször ezt ne játsszam el.

2013. máj. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
akkor csak 1 gyógyszert vegyek be?
2013. máj. 8. 11:44
 5/10 Corleone ***** válasza:
13%
Van akinek orvos írja fel, és ennek meg van a maga rituáléja, vérvétel, testsúly alapján milyen kell, mennyi hormontartalma lehet személyre szabva, sorolhatnám addig amíg nem banolnak... tényleg olyan hülye vagy hogy ezt te csak úgy magadtól, a "kötelező olvasmány" alapján szeded??? Ki ne nyírd maga, és főleg azt ne hidd hogy abból ami bele van írva, Dr. House leszel... Még valami bajod lesz... Csak jó tanács bocsi...
2013. máj. 8. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Corleone, hol olvastad te azt, hogy én Dr. House leszek tőle? Képzeld el, nekem is orvos írta fel, de ha lenne bármi közöd is a dologhoz, tudnád, hogy az ilyen esetekre mint amiről a kérdező beszél, van használati utasítás az útmutatóban... És továbbra is tartom magam ahhoz, hogy aki utánajárás nélkül szed hormontartalmú gyógyszert, az IQ tekintetében nincs a toppon. Bár úgy látom, neked ehhez még gyógyszer sem kellett.
2013. máj. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Corleone ***** válasza:
4%
Hagyjuk... Nem süllyedek le a szintedre... Ha teljesen biztos akarsz benne lenni, akkor kérdezd meg a dokidat, mert ha nem ő írta fel, hanem csak úgy szeded, akkor bajba kerülhetsz, ha orvos írta fel akkor elvileg tájékoztatott róla, ha nem, akkor szintén doki, de én nem hallottam róla még hogy ilyenből baj lett volna, csak ne játszd el sokszor, és főleg ne vegyél be 2-őt egyszerre mert kihagytad...
2013. máj. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszönöm az informácokat de most be vehyek egyet vagy ne? dobjam ki a kimaradt két gyogyszert?
2013. máj. 8. 12:33
 9/10 anonim ***** válasza:
Dobd ki.
2013. máj. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Corleone ***** válasza:
Dobd ki mindenképpen! :) Majd szeded ha újra kell!
2013. máj. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!