Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Van esély rá, hogy terhes vagyok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esély rá, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

4 napot késett a menstruációm, aztán csak durván 2-3 napig volt csak meg (pedig 4 nap mindig szokott lenni minimum)

Amúgy mostanában gyakran van hányingerem, gyakran rosszul vagyok.

Van rá esély, hogy terhes vagyok így is, hogy 2-3 napra mégis megvolt?


2013. máj. 8. 08:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Gyógyszert szedsz?Ha igen nem vagy terhes.Ha nem szedsz és 1-2 nappal a menszeszed előtt volt együttléted és akkor történt egy kis baleset(kiszakadt a gumi),érdemes tesztet csináltatnod.Az hogy kevesebb nap volt meg neked és 2 nappal arrébb tolódott a vérzésed nem a terhességet jelzi.:)
2013. máj. 8. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem szedek gyógyszert, nem védekezünk.

De akkor inkább veszek ma tesztet és megcsinálom holnap, biztos ami biztos :)

2013. máj. 8. 08:51
 3/7 anonim válasza:

Ha nem vedekeztek akkor lehetsz terhes

I

2013. máj. 8. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor a kérdés neked az hogy volt e közvetlenül a menszeszed előtt együttléted.Ha igen,már csak azért is valószínű a terhesség mert nem egy ismerősöm járt úgy hogy nemsokkal rá megjött nekik és azt gondolták nincs baba.Az orvos mondta meg nekik hogy az egy bizonyos idő míg beágyazódik a spermium és bizony előfordulhat hogy még épp megjön.Csinálj tesztet! :)
2013. máj. 8. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen, én is erre gondoltam pont. És volt a menzeszem előtt szinte minden nap szex. Mindenképp veszek ma tesztet és kiderül :)
2013. máj. 8. 09:02
 6/7 anonim ***** válasza:
Azóta teszteltél, kérdező?
2013. máj. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen, csináltam 3 tesztet is, mind a 3 negatív lett.
2013. máj. 10. 12:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!