Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Van rá esély hogy terhes vagyok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van rá esély hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Lindynette 30at szedek, miután abba hagytam a 2. levéllel, a 7 napos szünetben(amíg nem jött meg) együtt voltunk a barátommal.
2013. márc. 29. 20:47
 1/9 anonim ***** válasza:
elvileg nem, de ha nem szedsz be újabb levelet, akkor minek voltatok együtt?
2013. márc. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
természetesen a 8. napon elkezdem a 3. levéllel
2013. márc. 29. 20:56
 3/9 anonim ***** válasza:

Az első hónapban nincs 100%os védettség elvileg,de gyakorlatilag amikor mi csináltuk se lett baba.Szóval nincs gond.

Meg aztán érdekesen hat ez rád,mert rááll a szedésre a menstruáció,de csak az első 1-2 hónap után,egyből nem.

Azért én vennék 2 terhességi tesztet(egy teszt,és egy ellenőrzés).

2013. márc. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
ha elkezdted a következő levelet szedni, akkor mitől lennél terhes?:D véd a szünetben.....
2013. márc. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

HOGYAN KELL SZEDNI A Lindynette tablettÁT?

A Lindynette tablettát mindig az orvos által elmondottaknak megfelelően szedje. Amennyiben nem biztos az adagolást illetően, kérdezze meg orvosát.

A készítmény csomagolását úgy tervezték, hogy emlékeztetőül szolgáljon a tabletták szedése során.

A Lindynette tablettaalkalmazása előtt általános orvosi vizsgálatot és nőgyógyászati vizsgálatot kell végezni, a kockázatot jelentő betegségek kizárása céljából.

Rendszeres orvosi ellenőrzés szükséges a készítmény szedésének időtartama alatt.

Naponta 1 tablettát kell bevenni, lehetőleg mindig azonos időpontban a havi vérzés 1. napjától kezdve 21 napon át. Ezután 7 gyógyszermentes nap következik, melynek ideje alatt menstruációszerű vérzés jelentkezik. A 8. napon (a gyógyszermentes napot követő napon) kell a következő 21 tabletta szedését elkezdeni (akkor is, ha a vérzés ekkor még nem szűnt meg). A második Lindynette csomagot tehát a hét ugyanazon napján kell elkezdeni, mint az elsőt. A vérzés mennyisége a megszokottnál kevesebb lehet, de ez nem kóros.

Első alkalommal történő szedés

Várjon a menstruációs ciklus kezdetéig, addig ajánlatos más fogamzásgátló módszer használata (óvszer, vagy pesszárium és spermicid)! Az első tablettát a menstruációs vérzés első napján kell bevenni.

Megengedett a 2-5. napon való szedéskezdet is, ez esetben a fogamzásgátló szedésének első hét napján nem hormonális kiegészítő fogamzásgátlás (óvszer, vagy pesszárium és spermicid) alkalmazása javasolt.

2013. márc. 30. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
vagyis szerintem van rá esély ha nem használtatok óvszert..
2013. márc. 30. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
utolsó, h lenne már rá esély??? a 2. levelet is beszedte, és aztán volt szex!!!!!
2013. márc. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
"a 7 napos szünetben(amíg nem jött meg) együtt voltunk a barátommal" hát ezért..mivel ilyenkor óvszert kell használni!!
2013. márc. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
dehogy kell ilyenkor óvszert használni, a szünetben is véd. tudom mert én is szedtem tablettát.
2013. márc. 31. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!