Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miért késik a menstruációm,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért késik a menstruációm, ha a teszt negatív?

Figyelt kérdés
Április 7-én együtt voltam a barátommal nem védekeztünk, de nem élvezett belém. Május 3-án kellett volna megjönnie, de késik már 5 napja. Ma csináltam egy tesztet az negatív lett. Nem szeretnék terhes lenni.
2013. máj. 7. 15:25
 1/6 mmano88 ***** válasza:

Lehet azért késik mert stresszelsz.

Ha még pár napig nem jön meg menj el nőgyógyászhoz, nem csak a terhesség miatt maradhat ki..

2013. máj. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Bocsánat rosszul írtam április 27-én voltam a barátommal együtt. Medence csontom felett fáj a hasam.
2013. máj. 7. 15:46
 3/6 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy éppen azért fáj, mert meg fog jönni.


Nem tudom, egyébként mennyire rendszeres és hogyan éled az életed, de előfordulhat ilyen stressztől, helytelen táplálkozástól, betegségtől.

2013. máj. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Miért csodálkozol, hogy negatív a teszt és nem jön meg? Hiszen túl korán teszteltél. A kérdéses aktus után MIN.! 10 napot kell várni, de érdemesebb megvárni a 14 napot, ugyanis addig semmit nem mutat, mert nincs elég HCG a vizeletedben. Ha nem jön meg, várd meg szépen a 14 napot, ha az -, kicsit fellélegezhetsz, ha aztán sem jön meg, tesztelj 21 napra is. Az már tuti eredményt fog mutatni. Mellesleg próbálj meg nem stresszelni, nem agyalni a dolgon, ez is csak ront a helyzeten. Legyen ez tanulópénz, feltéve, ha most megúszod és máskor védekezzetek tisztességesen.
2013. máj. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
gabriel terhességi tesztet csináltam, és azt írja h már a korai terhességet is kimutatja.
2013. máj. 7. 19:31
 6/6 anonim ***** válasza:

Csak úgy elárulom neked aranyom, hogy a legtöbb élelmiszerre is van írja egy lejárati dátum, mégsem akkor jár le, csak azt akarják, hogy dobd ki és vegyél még egyet.

Ha ennyire okos vagy mellesleg, akkor meg ne tegyél fel ide kérdéseket. A terhességi tesztre az van ráírva, hogy a 3 napos terhességet is kimutatja. Csak tudod... Azt nevezzük terhességnek, amikor a megtermékenyített petesejt már be van ágyazódva, ami az aktus utáni 11. napra esik. A 3 napos terhesség pedig a 14. nap. Nagyokos. ;)

2013. máj. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!