Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ugye ez negatív tesztnek számít?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye ez negatív tesztnek számít?

Figyelt kérdés
Teszteltem. A kontroll csík nagyon vékonyan megjelent, eddig mindig vastagabb volt. De körülötte, egészen a teszt csíkig rózsaszín lett a háttér (olyan, mint, amikor még amikor szívja fel a vizeletet) de 2. csík sehol. Valakinek volt ilyen?

2013. ápr. 27. 09:36
 1/7 A kérdező kommentje:
hogy lehet, hogy a kontroll csík ilyen vékony lett?
2013. ápr. 27. 09:40
 2/7 anonim ***** válasza:
nekem is ilyen volt.. és én terhes lettem
2013. ápr. 27. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

á. észrevettem, hogy nem jó témakörbe tettem a kérdést :/


most, hogy megszáradt,, megvastagodott a k.csík

2013. ápr. 27. 09:47
 4/7 anonim ***** válasza:
akkor nem esélyes. próbáld meg jövőhéten is..
2013. ápr. 27. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem akkor lett ilyen, amikor eláztattam. Kevesebbet lógasd be :) Amúgy 1 csík 1 csík, kettő meg kettő. Nem nehéz.
2013. ápr. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Kicsit nekem is elázott,meg lehet egy pillanatra max felé ment
2013. ápr. 27. 12:52
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem annyi volt, hogy nem volt erőteljes a kontrollcsík egészen, csak itt ott, néhol halványabb volt. De második csík abszolút nem jelent meg és végig ázott szépen az egész.

Csinálj még egy tesztet ha ezt nem tudod kiértékelni. De szerintem nem vagy terhes.

2013. ápr. 29. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!