Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hihetek a negatív tesztnek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hihetek a negatív tesztnek szerintetek?

Figyelt kérdés

3 hete történt egy kis baki a fogamzásgátlómmal. Aznap még szeretkeztünk a párommal, 2 napon keresztül ment a hasam, a szeretkezéses napi tabletta biztos, hogy nem szívódott fel. És ugyebár a spermák kb 3 napig eléldegélnek, szóval volt esély a terhességre...

Éjjel 2-kor elmentem pisilni, majd reggel fél 7-kor is, akkor tesztel x-epil-lel, negatív lett.


Szerintetek hihetek ennek az eredménynek?


2012. aug. 9. 11:43
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Dehogy, vedd meg az összeset a patikában, teszteld mindet, aztán az eredményeket oszd el kettővel, majd adj hozzá kétezer-harmincat, és szorozd meg nullával. Mellesleg terhes vagy egy alien-nel.
2012. aug. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Mond már, mi értelme volt ennek a válasznak?

Még ha vicces lennék, oké, de egy szerencsétlen idióta vagy, akinek ez a legnagyobb szórakozása az életben.

2012. aug. 9. 11:48
 3/17 anonim ***** válasza:
Nem szeretném ezt egy olyan embertől olvasni, akinek még annyi esze sincs, hogy vegyen akkor még egy tesztet.
2012. aug. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Ha három hete volt már ki kellett volna mutatnia a terhességet akkor is ha nem az első vizelet volt. Szerintem hihetsz neki, de úgyis kiderül, amikor (reméljük) megjön.
2012. aug. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező te is egy szerencsétlen idióta vagy. :-)
2012. aug. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Köszi a bókot, igazán kedves vagy te IS.

Felteszek 1 kérdést, erre jön a fogyatékos válaszával, leidiótázom, erre én vagyok a szerencsétlen idióta.. Hát köszi, ez tényleg fair. Mondjuk ha nem írogatná a sz@r válaszait mindenhova, akkor nem idiótáznám le. Ennyire egyszerű.


nem vagyok vevő ismeretlen emberek válaszaira, amit ők poénosnak vélnek, pedig kicsit sem az.

Ennyire fogyatékos tényleg nem lehet valaki...

2012. aug. 9. 11:52
 7/17 anonim ***** válasza:
Vegyél még egy tesztet,mert addig úgyse fogsz megnyugodni.
2012. aug. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Ki az isten mondta, hogy ideges vagyok?

Én hiszek a tesztnek, a kérdés az volt, hogy SZERINTETEK hihetek-e neki.

2012. aug. 9. 11:57
 9/17 anonim ***** válasza:
Szerintem hihetsz neki, de ha nagyon aggódsz csinálj még egy tesztet.
2012. aug. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Gondolom a bunkó válaszolók még nem voltak ilyen helyzetben, nem értem akkor miért válaszolnak? Aki nem tudja milyen érzés, az fogja be!
2012. aug. 9. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!