Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátlót szedek, nemjön...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátlót szedek, nemjön meg, de a teszt negatív, mind 2 negatív! Mostakkor?!?!

Figyelt kérdés

2012. dec. 10. 12:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
..Mi lesz a neve..?
2012. dec. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
még csak 2napot késik s*ggfej
2012. dec. 10. 12:37
 3/12 anonim ***** válasza:
most akkor??? elolvastad a fogamzásgátló használati utasítását?? ha nem, erősen ajánlott. abban megtalálod a választ.
2012. dec. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Imádom amikor olyen szép szavakkal illetnek a csajok mint: "s*ggfej" rögtön felugrik a farkam tőle..
2012. dec. 10. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
a bogyómentes 7 nap bármelyikében megjöhet akár a hetediken is
2012. dec. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Szia! Nem kell rögtön aggódni, én fogamzásgátlót szedtem 10 évig.Mindig a 4. napon jött meg és 3 napig tartott, de ismerek olyat is akinek az 5.en jött meg és csak két napos volt a megvonásos vérzése.

Arra készülj hogy sokkal kevesebb lesz mint a rendes mensi.

Ha a 7 nap alatt esetleg nem jön meg egyáltalán, konzultálj egy nőgyógyásszal lehet hogy mellékhatás az én bogyóm tájékoztatójában pl benne volt hogy előfordulhat.

Remélem segítettem :)

2012. dec. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
49%
Ha fogamzas gatlod szedsz akkor nem maradhatsz terhes..... es ha az is lennel akkor a teszt csak 2 het utan mutatja ki( eggyutlet utan 2 hettel) Hormon zavar miatt van szerintem a keses, hiszen most hirtelen allt be a nagy hideg, szoval a legegyszerubb magyarazat ra az idovaltozas miatti zavar, vagy stressz stb..... de nyugi;)
2012. dec. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
a mellem megvan duzzadva,a hasam is görcsölgetett multhéten sze,csüt,pénteken..remélem megjön!!
2012. dec. 10. 13:02
 9/12 A kérdező kommentje:
ja és ma reggel óta lüktet a fejem
2012. dec. 10. 13:03
 10/12 anonim ***** válasza:
A melleiddel tudnék mit kezdeni, a görcs is elmúlna hamar ;)
2012. dec. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!