Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Terhességi tünetekkel, lehetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhességi tünetekkel, lehetek terhes több negatív teszt ellenére is?

Figyelt kérdés
Megszakítással "védekezünk", kb 1 hete vagyok rosszul, elájultam, hányingerem van, hánytam, szédülök...ez tartott pár napig, azóta csak a szédülés van(szedek b-vitamint a hányingerre), de elkezdett a mellem is fájni és a hasam is szurkál, húzódik lent.Menzeszem okt.18-án volt, de csak 3 napig(6 nap szokott lenni), az is kevesebb volt és sötétpiros.Csináltam az elmúlt héten 4 különböző tesztet(Clearblue, Gabriel, X-epil, one step)mind negatív.nem tudom mi lehet..az orvosom szabadságon van, pénteken megyek hozzá...de addig megőrülök a bizonytalanságba....volt vkinek hasonló?vagy hallott már ilyenről?Ha terhes lennék, azt a tesztnek ki kellett volna, hogy mutassa...

2012. nov. 12. 19:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Néha a teszt is téved. Nem akarlak paráztatni, de ilyenekkel van tele a TLC-n a "Nem tudtam, hogy terhes vagyok" c. műsor...
2012. nov. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Igen tévedhet...de 4 is?azért még reménykedem hátha nem...
2012. nov. 12. 19:51
 3/12 anonim ***** válasza:

méhen kívüli terhesség?


bár inkább cisztára gyanakodok. :/

2012. nov. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Minden teszt hormonszintet (HCG) mér. Ha neked valamilyen defektus miatt nem emelkedett meg a hormonszinted akkor hétfélét is vehetsz, mind negatív lesz. Vérvizsgálatból kiderül...
2012. nov. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
A cisztára már én is gondoltam...de annyira tankönyviek a tünetek..vagy az is okozhat ilyeneket?
2012. nov. 12. 19:58
 6/12 anonim ***** válasza:

az orvos mondhat biztosat. De ciszta tünetei is összetéveszthetők vele, ha olyan az ember szervezete.

Szóval mindenképp menj orvoshoz.

2012. nov. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
2 napja a saját parfümömtől hánytam.A női illatszerekre azóta is érzékeny vagyok, felfordul tőlük a gyomrom...
2012. nov. 12. 20:07
 8/12 A kérdező kommentje:
Eddig azt gondoltam, hogy a teherbeesés vmikor október elején volt.De nincs kizárva, hogy október 23-26 között lehetett.Bár ebben az esetben még nagyon koraiak lennének a tünetek sztem, bár ez magyarázat lenne arra, hogy miért negatív a teszt.
2012. nov. 12. 20:33
 9/12 anonim ***** válasza:

Van akinek nem mutatja ki a teszt, csak a vérvétel. De elég ritka ez a mai tesztek mellett, ettől függetlenül előfordulhat.


Egyébként ezekkel a tünetekkel koránt sem biztos, hogy terhes vagy. De igazándiból csak a doki tudja majd megmondani.

2012. nov. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem kell ahhoz a te saját orvosod. Különben is, ilyen súlyos tünetekkel (ájulás) érdemes akár a sürgősségire bemenni. Elmondani a hasfájást, a tüneteket, és már visznek is vért venni. Én hasonló tünetekkel mentem, és bár fizikai képtelenség volt, hogy terhes legyek, automatikusan vizsgálni kezdték azt is, a méhen kívülit is.
2012. nov. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!