Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha teljesen mashogy cselekszel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha teljesen mashogy cselekszel, mint ahogy a szuleid neveltek?

Figyelt kérdés

erdekelne a velemenzetek. Fel eve vagyok kapcsolatban es tegnap aktus kozben elszakadt a gumi. Fogalmunk sincs h lehetett, mert semmi durvat nem csinaltunk de ugy leszakadt a csucske mintha levagtak volna 2cre a vegetol(mellesleg ma jott csak ki belolem fel nem fogom h lehet e na mindegy) tul keson vettuk eszre. Nem eunk egyutt alacsony a bevetelunk, egyetemre jarunk egyszeruen nagyon nem jott volna jol most egy baba ezert az esemeny utanit vettem be de rettenetes a buntudatom. engem a szuleim olyan szellemisegben neveltek h ez bun, mondjuk a hazassag elotti szex is de en nem vettem figyelembe most nem is merek majd a zemukbe nezni pedig nem fogom elmondani nekik azt erzem h nagyon rossz ember vagyok es megoltem a gyerekem...szerintetek jol dontottunk? baratom nagyon rendes nem eroltette ram en is belattam h most gyereket zulni nagyon nem lenne idoszeru

21L


2013. máj. 6. 19:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
70%

Na ha annyira érdekelt volna a szüleid véleménye,akkor házasságig nem szexeltél volna :-)


Ahányszor gumit használsz vagy fog.gátlót,akkor megölsz vele többezer gyereket.Gondolkozz OMG :D

2013. máj. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Hű ez a helyesírás...

De a lényeg mindenkinek jobb így, anyudéknak meg nem is kell tudni, hisz gondolom a szexuális éltedet sem tárgyalod meg velük.

2013. máj. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
54%

Egyetemre jársz ilyen helyesírással, ilyen foglamazással, ilyen gondolkodással, mentalitással és ilyen szellemiséggel?


Úristen! :(

2013. máj. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
bocs a helyesirasert nem a fejemben vannak gondok hanem kulfoldon elek es nyomi kici kolcsongepen kell gepelnem
2013. máj. 6. 19:57
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Menjetek el együtt nyelvtanórára. Amúgy meg azzal sokkal nagyobb bűnt követsz el, ha megszülsz egy gyereket a nyomorba, csak azért, hogy tiszta legyen a lelkiismereted, utána meg rajta vered le a port. mert így szokott ez lenni. És a felfogásod szerint ennyi erőből én már egy igazi sorozatgyilkos vagyok, mert fogamzásgátlót szedek.
2013. máj. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
tenyleg senki nem veszi eszre h nem bazi nagy nyelvtani hibakat vetek hanem szar a billentyuzetem? ha lennenek ekezetek semmi bajotok nem lenne, nem is ertem mi a baj pl a fogalmazassal de jellemzo h csak belekotnek itt az emberbe
2013. máj. 6. 19:59
 7/12 anonim ***** válasza:

Aki szexel az lehet terhes. De jobb később mint soha.

Aki nem akar terhes lenni az szexel.


Nincs 100%-os módszer, így ez benne van a pakliban.

Ha annyira aggódnál ezért eleve nem dugnál.

2013. máj. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egy vallást, egy világnézetet nem lehet ráerőltetni senkire, ha nem ért vele egyet, vagy nem szeretné aszerint élni az életét. A szüleid vallásosan neveltek, de ez az ő döntésük volt. Ha te felnőttként nem értesz ezzel egyet, akkor sincs semmi baj. Tehát nyugodtan "nézz a szemükbe".


Másrészt pedig nagyon jó, érett döntés volt, hogy nem vállaltátok a babát. Ilyen fiatalon nyilván most nem ez a fontos, ilyenkor alapozzátok a jövőtöket, magatokra kell koncentrálnotok. Az sokkal rosszabb lenne, ha a gyerek rossz körülmények között nőne fel, pláne hogy időtök se lenne rá, szinte nem is látná a szüleit. Senki nem akar ilyen gyerekkort a kicsijének. Szóval jól döntöttetek. :)

2013. máj. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Az esemény utáni tabletta az csak egy fogamzásgátló, nem abortusz tabletta. Nem ölted meg a gyereked, mert meg sem fogant. Nem kell, hogy bűntudatod legyen.
2013. máj. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"de jellemzo h csak belekotnek itt az emberbe"

Ahogy az is jellemző, hogy a többi választ meg észre sem veszed.

2013. máj. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!