Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek kimutatja mennyire...

Szerintetek kimutatja mennyire szeret titeket a párotok az, ahogy akkor bánik veletek, ha betegek vagytok?

Figyelt kérdés

pár hónapja vagyunk együtt a barátommal, egészen más típus mint én, mindig éreztem h szeret, de valahogy nem úgy mutatja ki mint én. Tegnap épp nála aludtam, és iszonyúan bedurrant a torkom, köhögtem, mint a szamár. Ő egész éjjel zokszó nélkül hordta nekem a mézet, borogatott, kenegetett. Annyira jól esett ez a viselkedés, h ennyire gondoskodó, pedig tudtam h ma reggel dolgozni kell mennie, és mégis ápolt. Szerintetek is ez fejezi ki igazán h mennyire szeret valaki?

Csak azért kérdezem, mert én régen a szavak embere voltam és bántott h ő nem mondja annyit, de a tetteivel mást igazol


2013. márc. 12. 14:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ennél több nem is kell:)
2013. márc. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Volt párom egy fajta hipochonder. De eleinte legyűrte minden félelmét, és ápolt, még ha majd megkattant is, hogy most őt is megfertőzöm valami halálos bacival.. A kapcsolat végén már került amikor beteg voltam , mert "ő nem tud most lebetegedni a munkája miatt." Erős jelzés volt így utólag nézve :)
2013. márc. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Persze, ez egyértelműen bizonyítja, mennyire törődik veled.


Más krédés, hogy én nem hagytam volna, hogy egész éjjel a torokfájásom miatt ne aludjon, ha dolgozni is mennie kell.

2013. márc. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
nem szimplán a torkom fájt. Köhögőrohamaim voltak és az orvos azt mondta h hozzá még mandulagyulladásom van, szóval két köhögés között mintha késsel sebet vágtak volna a torkomba annyira égett. Ma haza is jöttem tőle h ne zavarjam többet, de nagyon jól esett
2013. márc. 12. 14:29
 5/12 anonim ***** válasza:

Noha nem vagyunk egyformák, mindenki kicsit másként nyilvánítja ki a szeretetét, gondolok itt arra, hogy van, aki gondoskodó típus, mások meg nem annyira, de a te esetedben szerintem biztos, hogy a barátod így mutatja ki az érzéseit, a gondoskodásával. Nagyon szerethet, még ha nem is mindig mondja ki.

Neked pedig jobbulást kívánok. :)

2013. márc. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Á, értem. Bocsi, remélem nem volt bántó a 3. számú hozzászólásom, csak én nagyon nem szeretem, ha körülugrálnak ilyenkor. De a párodtól akkor is szuperrendes dolog volt. :)


Egyébként nekem is pont olyan életem férfija, hogy kevesebbet mond, de annak súlya van. Nem szabad emiatt aggódni, a nagy mennyiség nem feltétlen jelent őszinteséget, és egy odavetett, már-már a "szia" helyett használatos "szeretlek" sokkal kevesebbet ad, mint amikor a keveset beszélő, kicsit zárkózott pasi a sötétben este remegő hangon mondja ki... ;)


Jobbulást, és sok boldogságot! :) És ne felejts el visszajelzést adni a párodnak arról, mennyire jól esett a törődése és mennyire értékeled.

2013. márc. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nem szavakkal mutatja ki hogy szeret,hanem tettekkel.


Sokra mentem az ex naponta 86x kimondott szeretlekével,ha nem volt képes lemenni nekem köptetőért,mert "hát de esik a hó,hideg van",hagyta hogy én menejk le félig megfulladva (ügyelet itt elhajt ilyennel)


Párom olyan mint a tiéd,ritkán mondja hogy szeretlek,de ölel,bújik,bármit megtesz kérés nélkül,ha sosem szólalna meg is tudnám hogy imád.

2013. márc. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat. Ő nem is bújós típus, de az elejétől fogva megfigyeltem, h nagyon gondoskodó. Ritkán mondja, h szeret, de pont tegnap mikor átmentem hozzá adott egy csokit, h nekem vette. Két nappal előtte mondtam h de megkívántam azt.

Sajnos hajlamosak vagyunk rá, h ha vki máshogy mutatja ki az érzéseit mint mi, akkor észre se vesszük. Nekem pl az elején nagyon hiányérzetem volt, h nem bújuk, nem dicsér. De kezdek rájönni h igenis nagyon kimutatja, csak a maga módján

2013. márc. 12. 15:39
 9/12 anonim ***** válasza:
Ezt egyébként ma divatos kifejezésekkel úgy mondják: tanuljátok egymás "szeretet-nyelvét". :)
2013. márc. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
,,Az igaz szerelmet tettek dicsőítik,nem szavak."
2013. márc. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!