Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek terhes?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
A kérdésem az, hogy van-e bármekkora esélye annak, hogy terhes legyek. Nekem ez volt az első alkalom, nem szedek fogamzásgátlót. A partnerem belém hatolt, de csak kb. 30 mp-ig, és nem ment fel teljesen, valamint nem bennem ment el. Ilyen körülmények között van bármekkora esélye a teherbe esésnek? Még előváladék sem volt (gondolom azt azért éreztem volna). A válaszokat előre is köszönöm!

2013. máj. 4. 12:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
A f@szom ki van már ezekkel a terhes kérdésekkel. Gondterhes leszek tőle.
2013. máj. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Elnézést, biztos sok ehhez hasonló, butának tűnő kérdés érkezik ide, de én csak szeretnék biztos lenni ebben.
2013. máj. 4. 12:14
 3/12 anonim ***** válasza:
Igen lehetsz
2013. máj. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Lehetsz
2013. máj. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Hűha a srác 30 mp -ig bírta?Világcsúcs közeli menet volt az!

Ha nem benned sült el akkor nem lehetsz terhes,viszont az előváladéktól még lehetsz,azt nemigen érzed meg.

Ne játszatok orosz rulettet,máskor húzzatok fel egy gumit.

2013. máj. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ha nem használtatok óvszert, lehetsz. Sőt, még olyan eset is van hogy óvszerrel is: kiszakad, lyukas picit..

Az előváladékot meg nem biztos hogy érzed. Ne legyél máskor ilyen felelőtlen!

2013. máj. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, még egyszer ilyet soha nem csinálok, ez biztos. Igazából még kb. másfél hét mire megjön, és addig retteghetek, h mi lesz...
2013. máj. 4. 12:20
 8/12 anonim ***** válasza:

Na hát akkor pont az ovulációkor történt ez, gratulálok.

Van rá esély, igen!

2013. máj. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Pontosan ugyanebben a helyzetben vagyok, viszont az esetemben nem szakadt át a szűzhártya sem. Nem ment el, szóval most reménykedem, hogy előváladék sem volt. Pedig nagyon jól eszembe véstem ezt a dolgot, soha nem csináltam volna semmit felelőtlenül, pontosan tudom hogyan kell biztonságosan szexelni... Kemény a lecke: rettegés...
2013. máj. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Azóta megcsináltam 5 tesztet (3 különfélét), és mindegyik negativ lett, viszont lassan két hete nem jön a menzeszem. Elmentem nőgyógyászhoz, aki kinevetett, h 5 negativ teszt után mit akarok még...mindenesetre megvizsgált, mert valószinűleg elkaptam vmi fertőzést, holnap megyek az eredményért. Tudom, h ez hülyeség, de még mindig sokat stresszelek, h mi van, ha a tesztek álnegativak lettek...erre mekkora az esély?
2013. máj. 29. 10:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!