Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek terhes?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy általános kérdés, de a múltkor próbálkoztunk a barátommal. Behatolt egy pillanatra, de nem folytattuk, mert annyira száraz voltam, hogy nem is élveztük. Lehetek terhes, ha egyáltalán még előváladék sem volt? (még szűz vagyok, ezért nem sikerült normálisan behatolni, nem szakadt át a szűzhártya)

2013. máj. 4. 08:02
 1/9 anonim ***** válasza:
66%
aha
2013. máj. 4. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
66%
Kis eséllyel de lehetsz ..
2013. máj. 4. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
NEM LEHETSZ! takarodjanak már ezek a hülyék, akik azon élvezkednem, hogy beparáztatnak egy kiscsajt.
2013. máj. 4. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
66%
Miért ne lehetne gyógyegér???
2013. máj. 4. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
47%
Szerintem nem :)
2013. máj. 4. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát nem hiszem..erre olyan minimális az esély, hogy kb. szinte semmi, de ezzel ne szórakozzatok a továbbiakban.
2013. máj. 4. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
52%
3. Ha ennyi esze van a kiscsajnak, parázzon csak be, hátha legközelebb jobban átgondolja, mit csinál!!! inkább, mint abortusz!!! de akkor meg az lenne a balhé, micsoda fanatikusok, akik ellenzik az abortuszt, ugyanakkor az meg teljesen rendben vagy, hogy a kiscsaj meg tudatlanságban bohóckodik a barátjával. érdekes.
2013. máj. 4. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"annyira száraz voltam"


Nem lettél volna az,

1)ha rendes előjáték lett volna,

2) HA GUMIT HASZNÁLTATOK VOLNA!!! Ugyanis a védelmen kívül síkosít is!


Az előváladék ÁTLÁTSZÓ, SZÍNTELEN folyadék és a pasik NEM ÉRZIK, hogy mikor jelenik meg!

Honnan vagytok benne biztosak, hogy nem volt?

Gyakran már közvetlenül a merevedés beállta után megjelenik.


Nemi kontaktusba kerültetek, így az esély fennáll.

Tényleg minimális, de ez nem fog vigasztalni, ha pont te leszel az, aki ennyitől megfogan.

2013. máj. 4. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy válaszoltatok. Nem vagyok tudatlan kiscsaj, mindig is nagyon figyeltem a komoly dolgokra. Tény, hogy most erre nem, pedig tisztában vagyok minden pontjával a biztonságos szexnek. Abortuszt pedig nem szeretnék, legközelebb nagyon figyelek. Kemény lecke.
2013. máj. 4. 16:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!