Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Terhes lehetek? Nagyon felek

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhes lehetek? Nagyon felek

Figyelt kérdés
elso alkalom volt, es nem hasznaltunk ovszert, nem voltunk a legjozanabbak de megszakitasokkal volt,nem elvezett belem,tegnap este tortent es 16 eves vagyok es nem vettem be semmit. nem erdekelnek az alazkodasok csak ertelmes valaszok ..elore is koszonom

#16 éves #nem elvezett
2013. máj. 3. 21:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

az előváladéktól is lehetsz terhes,a megszakítás ezért sem "igazi védekezés"

ha nem jön meg csináltass egy tesztet

2013. máj. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
sajnos van esélye... elég sok! a megszakítás NEM védekezés...
2013. máj. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Előbb kellett volna gondolkodni...még valami cuki betegséget is kaphattál
2013. máj. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nagy valószínűséggel jutott spermium a hüvelyedbe az előváladékkal együtt, hiába nem élvezett beléd. Épp ezért jó esélyed van rá, hogy akár terhes is lehetsz, én a helyedben bevennék egy 72 órás tablettát biztos, ami biztos alapon. Jobb most egy tabi, mint később egy abortusz.
2013. máj. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
akinek ennyi esze van, meg is érdemli. akár érdekel,akár nem.
2013. máj. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
Gondolom most nagyon parázol szóval próbállak kicsit nyugtatni. Én is csináltam ilyet az egyik barátommal, nem is egyszer és nem lettem terhes, de persze van rá esély szóval többet ne csináljátok így.
2013. máj. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
dugni bezzeg nem féltél...
2013. máj. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Értelmes választ akarsz ezek után? :D Előbb nyersz a lottón csillagom. Ráadásul ráteszek egy lapáttal "megszakításOKKAL" tehát többször csináltátok. Na kérem, ha elsőre meg is úsztátok, de az újbóli használat során a péniszben MÉG VAN ondó ami a következő ki-be mozgássorozat hatására tippelj hova ürül. BELÉD. Gratulálok! A DM-ben úgy tudom olcsó a pelenka.

Ui: Hülye vagy mint egy bögre sóban áztatott 4 hetes maroknyi százasszög. De fel a fejjel, szép még lehetsz ha már okos nem vagy.

2013. máj. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Gratulálok...
2013. máj. 3. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
kerlek segitsetek, mit csinaljak ? recept nelkul nem adnak 72 oras tablettat? es hogyha varok par napot es csinalok tesztetannak mi az elonye?max meegnyugodok ha negativ,es ha pozitiv akkor mit csinalok????
2013. máj. 4. 00:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!