Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 14 nap utan, ha csinalok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 nap utan, ha csinalok tesztet, es pozitiv lesz akkor mit kell tenni? 16

Figyelt kérdés
elso alkalom volt,nem elezett belem,nem akarok tablettat venni, ha 14 nap utan a terhessegiteszt azt mutatja hogy nem vagyok az akkor megnyugodok es ha azt irja hogy igen mit csinaljak? nagyon nem szeretnek gyereket

2013. máj. 4. 00:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Akkor abortusz.

De mindjárt jönnek az ellenzők,akik most ellenzik,de 9 hónap múlva nem fognak este felkelni a picihez,meg helyetted felnevelni sem.

2013. máj. 4. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
18%

gyokééér. ha nem élvezett beléd nem lehet gyereked..

16 évesen ha már ilyen buta vagy legalább biologiát tanultál volna dugás helyett..

2013. máj. 4. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
de igen szivem :) attol meg lehet
2013. máj. 4. 00:49
 4/11 anonim ***** válasza:

14 nap a MINIMUM, amit kell várni, de nem 100 %, hogy akkor már ki is mutatja


nekem pl.: csak a 20. napon sikerült pozitívat tesztelnem

2013. máj. 4. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
így utólag már mindegy, de nem jutott eszetekbe védekezni? és az előttem szólónak igaza van, a 14 csak a minimum, és nem valami biztos az eredmény
2013. máj. 4. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
100%
Az ok, hogy nem akarsz tablettát szedni. De még óvszert sem használtok? Na az a legcsodálatosabb! Én is ennyi idősen kezdtem el nemi életet élni, és eszembe nem jutott nem védekezni. Ráadásul nem csak terhesség lehet az eredménye a védekezés nélküli szexnek, hanem nemi betegség is, amitől nem biztos hogy meg tudsz szabadulni, úgy mint egy magzattól...
2013. máj. 4. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
"nem akarok tablettát venni", akkor bizony nem sok választásod marad. Imádkozol, vagy bejön, vagy nem."nagyon nem szeretnék gyereket" ez is egyértelmű: abortusz.
2013. máj. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Uram atyám második ha ennyire nem vagy tisztában azzal hogy az előváladéktól is ugyan úgy teherbe lehet esni akkor milyen jogon gyökerezel le másokat? Fogyatékos...
2013. máj. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Sajnos nekem is becsúszott egy gyerek, és nem élveztem a bnőmbe. Szal az esély mindig megvan.
2013. máj. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Mindig megdöbbenek az ilyen kérdéseken. Az ilyen lányoknak nincsenek szülei?

16 éves lánynak lehet kb. 35-40 éves anyukája, ami mai világban még fiatalnak számít, még modern és csajos a legtöbb ilyen anya. A rákért nem lehet felvilágosítani a kölyköt? Nekem 12 éves lánykám van, és már elpofáztam neki 100 ezerszer, hogy ha úgy lesz, nem fogom letépni az arcát, inkább mondja meg, ha barátja van, íratunk gyógyszert, vagy veszek akár óvszert is, (megakadályozni úgysem tudom majd egy 15-16 évesnek, hogy ne éljen nemi életet, ha ő úgyis akarja, max. nem fogok róla tudni), csak ne kelljen 40 évesen nagymamának lennem, és nevelnek a még gyerekem gyerekét.

2013. máj. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!