Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ugye nem lehetek terhes?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye nem lehetek terhes? Mielőtt lehurrognátok nem vagyok 14 és tudom a fogamzásgátlás módszereit, gondolom elég sok mindent tudok a szexről.

Figyelt kérdés

Tudom , millió ilyen kérdés volt már, és reálisnak tűnik nekem is az , hogy nem vagyok , de mégis az jár a fejemben hogy lehet mégis.

Szóval a párommal éppen szeretkezni akartunk ,egy picit betette a péniszét a vaginámba , rögtön szóltam neki , nincs rajtad óvszer , de tényleg nagyon picit tette be, lehet hogy csak épp hozzám ért.Akkor ugye nincs előváladék?

Vagyis tudom hogy nem lehetek terhes így de jól esne még egy pár NEM.

Azért gondolom , mert nagyon megjött az étvágyam , eddig szinte semmit nem ettem , és nagyon megkívánok dolgokat ha látom hogy más eszik.


Köszi a válaszokat !


2009. szept. 28. 15:44
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%

nem

(így most jobb?)

2009. szept. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%

baromi kicsi rá az esély, de nem 0.

előváladék nemcsak aktus közben van, ha izgalmi állapotba kerül a pasi, előváladék már akkoris lehet

2009. szept. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%
Leginkább az nyugtatna meg ha csinálnál egy tesztet.
2009. szept. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%
hát elvileg lehetséges lehet, hogy terhes vagy, de csak elméletileg, gyakorlatilag nem nagyon valószínű
2009. szept. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%

beképzeled magadnak, attól van étvágyad!!

98% h. nem vagy terhes, de mi az honnan tudjuk h. nem volt akkor előváladék, amúgy szerintem NEM VAGY AZ!

NYUGI, és ne képzelődj, és hergeld magad, mert akkor később jön meg, meg tüneteket képzelődsz, mert izgulsz, én is voltam már így!!

NYUGI!!:p

2009. szept. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
de csak hozzá ért a vaginámhoz , fel tudnak úgyis menni a spermiumok ? jaj na ne is mondjátok , hogy az lehetek.mert egyáltalán nem tarthatom meg , szüleim is kinyírnának
2009. szept. 28. 15:51
 7/31 A kérdező kommentje:
sajnos nem tudom mikor jön meg , van valami problémám és ez miatt nagyon rendszertelen , és szedek valami gyógyszert ami hozzásegít hogy hamarabb legyek terhes. De nem volt bent a pénisze a vaginámba csak hozzá ért.
2009. szept. 28. 15:53
 8/31 anonim ***** válasza:
100%

áá az étvágy az még nem elég ok :D

ha látnád én mennyit eszek néha szex után :P

eleinte aggódtam,de ez az éhség bármikor rámtör,és nem vagyok terhes :)


amúgy tuti nem vagy terhes.Előváladék van, de akkor én aggódhattam volna,kipróbáltuk a megszakításost,és akkor tuti került belém váladék.de semmi baj :) amúgy védekezzetek

2009. szept. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
most ezért ha felhívom telón , biztos ki fog akadni , de nem szex után van az étvágy hanem ez kb 1hete történt
2009. szept. 28. 15:58
 10/31 A kérdező kommentje:
mennyibe kerül egy teszt?
2009. szept. 28. 16:00
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!