Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzasgatlot irtak ki nekem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzasgatlot irtak ki nekem es ugye azt a menstruacio elso napjan kene elkezdenem, ami nekem ma van de a gyogyszerem csak holnapra erkezik meg a gyogyszertaba! Elkezdjem szedni?

Figyelt kérdés
Varjam meg a kovetkezi honapot es akkor kezdjem el vagy ha holnap beveszek egyet delelott es este egy masikat annak nem lesz semmi kovetkezmenye?Vagy holnap este vegyem be az elso szemet?

2013. máj. 2. 21:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Van, amit el lehet kezdeni később is (olvasd el a betegtájékoztatót, neten is megtalálod), de akkor 1 hétig általában még kell kiegészítő védekezés.
2013. máj. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Koszonom!
2013. máj. 2. 21:41
 3/7 anonim ***** válasza:

Pontosan, ahogy első válaszoló írta. A 2-5. napon is beszedhetőek némely gyógyszerek, csak kiegészítő védekezés szükséges 1 hétig.


Melyik fogamzásgátlót fogod szedni?

2013. máj. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
DecÍora! Ez az a nagyon uj fajta gyogyszer!
2013. máj. 2. 21:52
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez is kombinált fogamzásgátló. Igaz rá, hogy a 2-5. napon is elkezdheted szedni, de így már nem véd az első naptól, min. 1 hétig óvszet kell használnotok.
2013. máj. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

[link]


Minden benne van. Kezdheted később is szedni.

2013. máj. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
?agyon szepen kÖszonom! :)
2013. máj. 2. 22:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!