Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lányok! Valamelyik nap sikerül...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Valamelyik nap sikerült két szem fogamzásgátlót bevennem?! Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Hát velem is megtörtént az, amire nem számítottam. Reggel 7kor szoktam szedni (volina). Szombaton is így történt, de valahogy félálomban sikerült a most csütörtökit bevennem, aztán visszaaludtam és amikor felkeltem, akkor láttam, hogy az aznapi (szombati) még megvan, így bevettem azt is. A tájékoztatóban az van, hogy szedjem szünet nélkül a következő levelet, de sok helyen olyat is olvastam, hogy legyen ez a ciklus csak 20 napos, 7 nap szünet és a következő levél...

Szerintetek melyik lenne a kisebb rossz? Illetve mikortól lennék újra teljesen védett...?


2013. ápr. 30. 21:00
 1/1 anonim ***** válasza:

mit ír a tájékoztató?

az a mérvadó

2013. ápr. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!