Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyi az esélye annak,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az esélye annak, hogyha elkezdem szedni a fogamzásgátlót csökkeni fog a libidóm és hízni fogok?

Figyelt kérdés
Most kezdenék fogamzásgatlót szedni de eléggé félek a mellékhatásoktól, tudom, hogy mindenkire más hatással vannak ezek a gyógyszerek de kíváncsi lennék, hogy nektek mik a tapasztalataitok akár negatív akár pozitív:) előre is köszönöm

2013. ápr. 30. 19:37
 1/6 anonim ***** válasza:
effektíve nekem nem volt semmi bajom tőle, csak pár hónap múlva el kezdett folyni a tejem és semmi nem mulasztja el. volinát szedtem 1 évig a probléma kb 3 éve kezdődött
2013. ápr. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nekem csak az első hónapban csökkent a libidóm, de aztán visszajött, és nem úgy kell elképzelni hogy a szexre gondolni sem bírtam, hanem nem voltam olyan kezdeményező. nem híztam, az arcom nagyon szép lett, és percre pontosan jön meg, úgyhogy nekem pozitív :)
2013. ápr. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én második hónapja szedek Deciora-t. Én is tartottam tőle, de nincs semmi panaszom. Se fejfájás, se hízás, se libidó csökkenés. Tényleg semmi :) pedig pár éve mikor mást szedtem, akkor rendszeres volt a reggeli rosszullét és a fejfájás...
2013. ápr. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az elmúlt egy évben folyamatosan használtam fogamzásgátlót, közben fogytam 10 kilót és a libidóm is az egekben van (kicsit néha már sok is).

További pozitív hatás: megszűntek a PMS-tüneteim.

2013. ápr. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
az utolsótól kérdezném, hogy milyen fogamzásgátlót használsz?
2013. máj. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nuvaring.
2013. máj. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!