Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Egy hetig nem vettem be a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miniklaua kérdése:

Egy hetig nem vettem be a fogamzasgatlot, mert nem volt idom feliratni a receptet. Jovo heten ujra elkezdem, igy kevesbe megbizhato?

Figyelt kérdés
2013. febr. 13. 12:40
 1/7 anonim ***** válasza:
igen
2013. febr. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
De hogyan kezded újra? Közben volt megvonásos vérzés? Ciklus elején kezded újra? Minden fogamzásgátlónál kell egy hét szünetet tartani, nem értem a kérdést.
2013. febr. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Megvolt az egyhetes szunet,de mar nincs tobb gyogyszerem,dokihoz nem tudtam elmenni,mert folyton tuloraztam.hetfon kellett volna kezdenem az uj levelet,de igy most elcsuzsik egy hettel...
2013. febr. 13. 12:44
 4/7 anonim ***** válasza:
igen, így újra ki kell várni azt az időt, amit akkor, amikor először kezdted szedni. De ne csinálj ilyesmit, mert nem egészséges. A fogamzásgátlót felelősségteljesen kell szedni.
2013. febr. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem csak kevésbé megbízható, de össze is zavarhatja a ciklusodat. A hormonális fogamzásgátlóknak nem véletlenül az a szedési előírása ami.

Ha elkezded szedni mégis, akkor 5-7 napig kiegészítő védekezés szükséges.

2013. febr. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én megvárnám a következő vérzés, mert így semmi értelme elkezdeni középidőben.
2013. febr. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Így NEM lehet szedni!

Ha egy hét kimaradt, akkor meg kell várni a vérzésed, és akkor újrakezdeni!!!

2013. febr. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!