Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A fogamzásgátlótól van? (lent)

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fogamzásgátlótól van? (lent)

Figyelt kérdés

Fél éve szedek fogamzásgátlót, eddig semmi panaszom nem volt. Szombat óta viszont barna színű folyásom van. Az utolsó tablettát csütörtökön fogom bevenni, így máj. 6-án (hétfőn) kell megjönnie.

Mitől lehet ez barnás vmi? Amikor megtörlöm odalent, olyan, mintha a menzeszem első napján lennék, amikor csomor, alvadt vér jön.. :S

Vki segítsen..:( Köszönöm

jah, és nem volt semmi hasmenés, hányás, és bevenni se felejtettem el.


2013. máj. 1. 11:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudjuk, nem vagyunk szakértők. Szerintem eléggé egyértelmű, hogy kérdezd meg az orvosod!
2013. máj. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Lehet méhnyakrákod is...


Na, melyik a szimpatikusabb lehetőség? Az, hogy a fogamzásgátló okozza, vagy amit az előbb írtam?


Rendes szedés mellett is előfordulhat, hogy nem hat megfelelően a fogamzásgátló és a barnázás utalhat a hormonszint változásra (ingadozásra)...


Menj vissza az orvoshoz és addig védekezz máshogy is!

2013. máj. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Jézusom, egyből rémisztgetni kell szerencsétlent a méhnyakrákkal? Hát gratulálok! Ha valaki fog.gátlót szed, akkor nyilván feltételezhető, hogy volt orvosnál, aki elvégezte a kellő vizsgálatokat, rákszűrést is beleértve.


Nálam is ez volt a helyzet, én mondjuk kb. egy évig minden probléma nélkül szedtem, aztán a tabletta vagyis a szervezetem "rászokott" arra, hogy ilyen kellemetlenségeket okozzon, hogy még a szedés alatt elindult a vérzés, kb. a 19-20. napon, és el sem múlt egy hétig... Aztán a következő hónap megint rendben volt, aztán megint nem... Hát meguntam, szóltam a dokinak, felírta ugyanezt a gyógyszert, csak a nagyobb hormontartalmút. Most szedtem be az első levéllel, minden rendben van egyelőre, a szünet 3. napján jött meg. Remélem, ez már beválik hosszabb távon is. :)

Szerintem te is szólj a dokidnak!

2013. máj. 2. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egyből?

Nem az első kérdése! Ott megkapta a választ, hogy lehet, már nem megfelelő neki ez a gyógyszer, ezért menjen vissza az orvosához!


Nem tetszett neki ez a tanács, feltette hát még egyszer. Erre mit lehet írni?

Egyszerűen nem akarja elhinni, hogy a gyógyszer a ludas a tüneteiben. Nem akarja elhinni, hogy akármennyi idő után előjöhet egy ilyen mellékhatás. Akkor is, ha előtte semmilyen problémát nem okozott.

2013. máj. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

ma 09:45

köszi a válaszod. ma bejelentkeztem a dokihoz, hnapra kaptam is időpontot és majd ő elmondja. Remélem, h tényleg csak a gyógyszerrel van baj..

2013. máj. 2. 16:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!