Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Az óvszer manapság biztonságos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az óvszer manapság biztonságosabb a fogamzásgátlótól?

Figyelt kérdés
Minden olyan kérdésben, ahol arra kíváncsiak, hogy lehet-e terhesség fog.gátló mellett, az összes válaszoló azt írja rá, hogy ő vagy az anyja meg a barátnője is úgy lett, és percre pontosan bevette. Akkor enm értem, hogy miért forgalmazhatnak még fog.gágátló tablettát, ha ennyire nem véd. Vagy csak az emberek lettek annyira selejtesek, hogy nem szívódik fel náluk, vagy valami miatt nem hat.. Annyira ideges lettem, én is szedem, véletlenül sem szeretnék most gyereket, de már attól tartok, terhes vagyok, mert kicsit rosszul voltam az egyik nap, ég a gyomrom, hőhullámaim voltak...annyira elegem van..már kiakaszt ez az egész dolog..

2013. ápr. 27. 23:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ja.
2013. ápr. 27. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg. Azért vannak ilyen tüneteid mert ilyenekre gondolsz. Esetleg ha megnyugtat látogasd meg a nőgyógyászod.
2013. ápr. 27. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
43%
az ovszer mindig is biztonságosabb volt és lessz is mint a fogamzásgátlók.
2013. ápr. 27. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
38%

Van olyan, hogy Pearl-index, az hivatalos statisztikákon alapul, nem pedig az ismerősök ismerőseinek tapasztalatain névtelen oldalakon.

Az alapján a fogamzásgátló messze a legbiztonságosabb.

2013. ápr. 27. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
2013. ápr. 27. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Én is már számtalanszor átrágtam a Pearl-indexet. Na, remélem én nem leszek a barátnőnek a barátnője, akinél nem jött be a tabletta...
2013. ápr. 27. 23:50
 7/13 A kérdező kommentje:
Egyébként azt tudom, hogy az óvszer a nemi betegségek megelőzése miatt hatásosabb, de én is csak a P-inde alapján tartottam jobbnak a f.gátlót
2013. ápr. 27. 23:51
 8/13 anonim ***** válasza:
A fogamzásgátló szépen tönkreteszi a szervezetedet, de legalább nem leszel terhes :D
2013. ápr. 27. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

# 8: Nők milliói szedik gond nélkül, én a fogamzásgátlónak köszönhetem, hogy nem váltam meddővé (huszonéves koromban folyamatosan vérző cisztáim voltak, amit a tablettaszedés szüntetett meg!)


Kérdező: stabil kapcsolatban remélhetőleg azért nem kell tartani a nemi betegségektől. :) Alkalmi kapcsolatban meg persze gumi, én ha alkalmi kapcsolatom van, meg se mondom, hogy fogamzásgátlót szedek! ;)

2013. ápr. 28. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Az egyik, hogy az itt kapott válaszok nem reprezentatívak. Olyat nyilván nem válaszol valaki, hogy x éve szedi és nem lett terhes, mert annak semmi hírértéke.


A másik, hogy rengeteg orvos felírja úgy a gyógyszert, hogy nem vizsgálja ki előtte a nőket - ettől is lehet, hogy valakinél nem véd.

2013. ápr. 28. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!