Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha felcsúszik az óvszer akkor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha felcsúszik az óvszer akkor kicsi?

Figyelt kérdés
Szóval az van hogy ráhúzzuk az óvszert a péniszre így legörgetjük, de visszajön. Miért van ez?

2013. ápr. 26. 16:32
 1/6 anonim ***** válasza:

Hátöööö...nem tudom. Nekem van egy bejáratott márkám, amivel ilyen még nem történt. De ha kicsi lenne, gondolom inkább szorítana, nem pedig visszacsúszna, alig lehetne leszedni.

De próbáljatok meg egy nagyobb méretűt, ha azzal jó lesz akkor tök mindegy, miért csúszott vissza a másikkal.

2013. ápr. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Márhogy az óvszer kicsi v. a szerszám?
2013. ápr. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az óvszer. A tetejétől legörgetjük és így visszapöndörödik. Nem értem mitől lehet de gondolom ez így nem biztonságos.
2013. ápr. 26. 16:43
 4/6 anonim ***** válasza:
hát, nem hangzik túl jól. valszeg jó sejted, kicsi. egyébként nem szorít?
2013. ápr. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ezt a barátomtól kéne megkérdezni.
2013. ápr. 26. 17:00
 6/6 anonim ***** válasza:
akkor kérdezd meg! :D
2013. ápr. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!