Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Sürgösségi fogamzásgátlo után...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sürgösségi fogamzásgátlo után ez normális?

Figyelt kérdés

legutobb 9-én jött meg 23àn egyöttvoltunk a baràtommal a végén észrevettük hogy a gumi ki volt szakadva, bevettem egy fogamzàsgàtlot és ma reggel elkezdtem vérezni, nem annyira mintha megjött volna de nem tudom eldönteni hogy azért vérzek mert a fogamzasgatlo felboritotta a hormonhàztartasomat és hamarabb jött meg vagy ez csak a gyogyszer mellékhatàsa.

Veletek történt màr ilyen? Ez normàlis? Légyszi normàlis vàlaszokat irjatok!! köszi



2013. ápr. 30. 15:28
 1/4 anonim ***** válasza:
A tabi összezavarta a hormonod.
2013. ápr. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 menta34 ***** válasza:
Normális. Bár velem még sosem történt ilyen, mert férfi vagyok :)
2013. ápr. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Normális, ne aggódj :)
2013. ápr. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, normális.
2013. ápr. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!