Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátlòt szedők...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátlòt szedők hogy oldják meg az alkoholfogyasztást?

Figyelt kérdés
2013. márc. 13. 19:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ennek a kérdésnek mi értelme van? Az alkohol nincs hatással a fogamzásgátlóra, gondoltam szólok...
2013. márc. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Úgy, mint amikor nem szedtem. Ha nem hányom ki, akkor nincs gond.
2013. márc. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Hanariko ***** válasza:
Gondolom a kérdező arra gondol, mi van ha kihányja a piát... hát..nem kell annyira lerészegedni.
2013. márc. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
arra gondoltam hogy gyògyszer és rá pia hogy fér össze
2013. márc. 13. 20:41
 5/13 anonim válasza:
Én már próbáltam rá inni. Először semmi bajom sem volt, pedig sokat ittam és kevertem is a dolgokat, a második alkalomkor viszont egyáltalán nem kevertem az italokat, nem is ittam túl sokat, de életemben nem voltam még másnap annyira rosszul. Azóta nem ittam rá, mert azt senkinek sem kívánom. Mondjuk a fogamzásgátló szedését a napokban abba is hagytam.
2013. márc. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Sok éve szedek már fogamzásgátlót (több, mint tíz, ezalatt nem is egy fajtát szedtem), alkoholt is szoktam néha inni. A nőgyógyászomat is megkérdeztem természetesen és ő is azt mondta, hogy nyugodtan lehet alkoholt fogyasztani a fogamzásgátlóval együtt. Nem is érzek és nem is éreztem soha semmi különlegesebb hatását a kettő kombinációjának.

De ha kétségeid vannak, kérdezd meg te is a dokidat!

2013. márc. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Major Roxanne ***** válasza:
Alkohol igenis gyengiti a fogamzasgatlo hatasat amennyiben akkor kezdesz inni mikor a tabletta meg nem szivodott fel. De ez benne van a betegtajekoztatokban, aki surun ejszakai eletet el, annak javasolt delutan 4-5 fele bevenni a szemeket, hogy estere mar ne legyen vele gond.:) En is ezt csinalom.:D
2013. márc. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Dehogy gyengíti...
2013. márc. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nem gyengiti.


nogyogyaszati assz.

2013. márc. 14. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Major Roxanne ***** válasza:
Hat en ugy tudom akadalyozza a felszivodast, amit en szedek (Jangee) annak a betegtajekoztatoban is le van irva. Nem tudom a tobbivel hogy van.
2013. márc. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!