Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mit csinálok rosszul? Mindig...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálok rosszul? Mindig marad a gumi alatt egy kis levego.

Figyelt kérdés
A bal kezem mutató és huvelykujja kozé csíptetem a végét, kicsit morzsolgatom, hogy kimenjen a maradék levego is, majd rátetszem a merev péniszemre és legorgetem. Ellenorzésképpen, hogy minden redben van-e hátrahúzom a gumit ameddig csak tudom, és ilyenkor a makkom végénél mindig észreveszek egy pici buborékot. Mit csinálhatok rosszul?

2013. ápr. 29. 22:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem túl nagy rád?


Nem morzsolgatom sohasem. Csak összecsippentem és kész. Miután legörgettem még meg egyszer összeszorítom a végét.

Nem marad alatta levegő.

2013. ápr. 29. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Pulyka0101 válasza:
52%
lyukaszd ki tűvel...xd
2013. ápr. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!