Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyire ajánlnátok egy 15...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire ajánlnátok egy 15 éves csajnak a fogamzásgátlót?

Figyelt kérdés

Normális válaszokat kérnék... nem pedig az olyat h.: minek ilyen korán . . . .

Azt inkább a hülyébb egyedeknek, akik azt se tudják mi az a védekezés..


2009. szept. 27. 15:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
66%

Annyira mint a barátomnak egy kurv@t...

korán kezdted kislány...12 évesen?

2009. szept. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem jó még ilyen fiatal korban a gumi?? minek gyógyszereznéd magad ilyen korán? nem hinném hogy jót tenne a szervi fejlődésednek egy ilyen hormonadag!
2009. szept. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
84%
Attól függ mennyire stabil és komoly a kapcsolatod. Ha tart 1-2 hónapja akkor nem érdemes. Ha csak egy hónapban pár alkalomra van lehetőségetek, akkor se nagyon. Én fél év után kezdtem el szedni, 17 évesen. Én a helyedben várnék 17-18 éves koromig, mert 15 évesen azért picit korai. Más az, ha azért kell szedned, hogy a mensidet szabályozza, és más ha csak azért, hogy kényelmesebb legyen a szex. De ha tényleg tartós a kapcsolat, és nem úgy néz ki, hogy vége lesz és rendszeresen szexeltek, akkor inkább szedj gyógyszert, minthogy baj legyen.
2009. szept. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire, épp hogy totálisan megváltozott a hormonháztartásod, máris újra egy sokknak akarod kitenni... Gumi nem elég?
2009. szept. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy azt úgy megjegyzem, hogy a mai gyógyszerek már nem olyan hormontartalommal bírnak, mint pár évvel ezelőtt. Ez is fejlődik. Csökkentett hormontartalmút kérj az orvostól, bár szinte minden fiatalnak azt írnak fel. ( Harmadik voltam.)
2009. szept. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Semennyire...én még a szexet sem ajánlanám neked és nem is értem miért nem jó még a gumi. A hormonháztartásod, ciklusod, stb most áll be, ne kedd ez ilyen korán. Főleg azért ne, mert ha később babát akarsz, akkor nem mindegy, hogy 9 éves szeded mondjuk, vagy 3-4. Én most fogom elkezdeni, de még most is félek attól, hogy túlságosan megbolygatom vele a hormonjaimat.

20/L

2009. szept. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Még a szex is korai ebben az életkorban. (18 alatt tiszta hülyeségnek, merő divatnak vagy kiváncsiságnak tartom.)


Fogamzásgátlót addig ne szedj, amíg a vérzésed teljesen magától be nem állt szabályos időközökre. A közhiedelemmel ellentétben ugyanis a fogigátló nem "beállítja", hanem LEállítja a ciklusodat: kikapcsolja a petefészkedet, leállítja a peteérést. Akármilyen kis hormonadaggal is, de durván beleavatkozik a szervezetedbe, a hormonháztartásodba. Aki azt hiszi, hogy a fogigátló majd beállítja a ciklusát, jó vastagot téved: azért lesz vérzése 28 naponként, mert a gyógyszer szabályozza így.

2009. szept. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

szerintem meg értékelni kellene,hogy egyáltalán eszébe jut a védekezés (nem mint a legtöbb kérdezőnek,aki "megszakitva" védekezik,vagy sehogy")


lehet hogy 15 évesen korai,de ha gumi semmiképp,akkor tulsok választás nincs,mert ugye aztmondani h ne szexelj,felesleges


menj el dokihoz,vizsgáljon ki,és majd ő megmondja hogy oké-e a dolog

22/L

2009. szept. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
ha nem vársz olyan válaszokat hogy minek ilyen korán akkor minek tetted fel a kérdést? én semennyire sem ajánlanék egy éppen fejlődésben levő nemi érése kellős közepén álló szervezetnek folymatos hormonkezelést ami teljesen leállítja a petefészekműködést. 20L
2009. szept. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Semmiképpen nem ajánlott.

[link]

2009. szept. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!